Przepowiednie Jackowskiego: O PIS i Beacie Szydło. Czy to ostatnie chwile Pani Premier?

Wiara w jasnowidzenie jest w naszym kraju niezwykle kontrowersyjna! I choć masa osób, dalej przekonuje, że zdolność ta to zwykła bzdura, nie mająca potwierdzenia w rzeczywistości to i tak wiele osób w obliczu problemów, czy  realnego zagrożenia korzysta z usług wróżbitów, wróżek, czy właśnie jasnowidzów. Trzeba, jednak przyznać, że wróżby te są miejscami bardzo niejednoznaczne, co nieznaczy, że czasami niektórzy z wizjonerów nie wygłoszą przepowiedni, która może nie tylko wpłynąć na losy świata, ale też na dalszą karierę jasnowidza.

Tak właśnie jest w przypadku Krzysztofa Jackowskiego, który nie boi się wygłaszać swoich przepowiedni: Nawet jeśli dość łatwo będzie je w przyszłości sprawdzić! Ostatnio, podczas jednego z wywiadów wizjoner opowiedział troszkę o przyszłości aktualnie rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Najwięcej mężczyzna mówił o premier Beacie Szydło, która według jasnowidza niedługo straci swoje stanowisko, a będzie to miało związek z umocnieniem elektoratu PiS i częściową zmianą konstytucji naszego kraju. Dostało się, także opozycji, która według pana Jackowskiego jest wyjątkowo słaba i posługuje się wyświechtanymi sloganami. A, Wy co sądzicie o przepowiedniach wizjonera? Wierzycie w nie, czy jednak uważacie, że nie mają one nic wspólnego z prawdą? Jaki macie stosunek do poprzednich wizji mężczyzny: Uważacie, że dotąd jasnowidz się mylił, czy jednak wręcz przeciwnie, odznaczał się zadziwiającą trafnością?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. takie jasnowidzenie niejednokrotnie prezentowane przez tego śmigłego jasnowidza na zasadzie ; w tym roku będzie padał deszcz i świeciło słońce ,a wasi przyjaciele będą obchodzić następną rocznicę urodzin ?!

    • PiS i PO to to samo ,ten sam kapelusz ‘tylko co jakis czas zamieniają sie stołkami.
      Judopolonia trzyma sie mocno ,ja wam przepowiem co bedzie w Polsce ,bedzie rewolucja wojna domowa wiele zabitych ,wschodnie tereny Ukraina Rosja to pustynia ludzi ,zachód zniszczony jak Warszawa w roku 1945 glód choroby jakiego swiat jeszcze nie widział ,zatruta zywnosc ,powietrze woda ,ludzie beda szybciej odbierać sobie zycie niz sie żenić ,a na widok zniszczeń ludziom rozum odbierze dopiero po 3- wojnie sw.bedziemy mieli najprawdziwszy patriotyczny czysty Polski Rząd ,a nie Żydowski ale Polski pod wielkim panowaniem zrodu Piasta
      Chcesz znać przyszłość czytaj Biblię tylko ona sie sprawdzi w 100% bo słowo sie musi wypełnić.

Submit a Comment