Księga Urantii ujawnia szokującą przepowiednie Jezusa, miejsce ukrycia Raju i prawdę o kosmitach (NAGRANIE)

Księga Urantii to w ostatnim czasie jedno z najbardziej tajemniczych dzieł świata. Nazywana jest ona czymś w stylu współczesnej Biblii ponieważ kontynuuje ona przekazy Pisma Świętego, choć w niektórych miejscach zmienia założenia z poprzedniej księgi. Urantii zostało napisane przez pewnego śpiącego mężczyzna który leżał w ośrodku. By poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej:

Opowiadał historię twierdząc, że zamieszała w nim niebiańska istota. Lekarzy tak zainteresował jego przypadek, że postanowili je spisać… Księga opisuje jednego Boga w trzech osobach jako Ojca Uniwersalnego, Wiecznego Syna i Nieskończonego Ducha. Przedstawia ona ide ewolucji, która  małymi krokami ma przemieniać istoty materialne w byty rozwinięte duchowo i nieśmiertelne. Ten proces ma sprawić, że człowiek będzie wstanie wejść do wymiaru duchowego bez doznania śmierci.

Urantii opisuje iż pierwszymi bardzo prymitywnymi istotami posiadającymi dar wolnej woli byli Andon i Fonta, którzy pochodzili od sssaków naczelnych, które powstały od lemurów. Andon i Fonta używając swojej wolności i możliwości podejmowania decyzji postanowili zostawić swoją mniej  rozwiniętą rodzinę i stworzyć nową – mocniejszą i bardziej inteligentną. To dzięki nim powstaliśmy My. Ziemia  w chwili gdy człowiek był bardzo słabo rozwinięty została nawiedzona prze… RESZTA W FILMIKU PONIŻEJ:

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

  1. Kazdy ma wizje na miare swojej wiedzy i wyobrazni. Materia nie istnieje.Jest tylko percepcją fal energetycznych za pomocą zmysłów .Juz teraz jestesmy w swiecie duchowo energetycznym tylko wiedzy ludziom brak bo zajmują się barachłem na codzień.

  2. Dzieki, słucham was od prawie samego początku… jednak to jest moj pierwszy wpis. Robicie dobrą robote. Długość filmiku jest moim zdaniem odpowiednia … moglibyście poszukać czegoś o czarnym słońcu i ostatnio zaobserwowanym wzrostem jasności snów??? Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia 🙂

  3. Inspirująca wiedza warta rozdawania .
    Autorom podziękowania ślę serdeczne..
    komentarz zbędny ..podaj dalej. Polecam.

Submit a Comment