Recenzja VENOM (2018)

Venom to film na który przyznam bardzo czekałem. Przede wszystkim dlatego, że uwielbiam wszystko co związane ze Spidermanem i liczyłem że ta postać sie tam pojawi, a poza tym wątek przerażającego symbiota dającego super moce jest naprawdę fascynujący.

I w końcu film obejrzałem i trochę się zawiodłem, ale po kolei…

Venom to historia dziennikarza Eddiego Brocka, który śledzi poczynania młodego geniusza. Doktor razem ze swoją fundacją pracują nad stworzeniem lekarstwa na raka, jednak te badania przy okazji odbierają życie tym, którzy poddają sie ich testom.

Z czasem dziennikarz dowiaduje się, że fundacja  ukrywa swojej siedzibie niebezpieczne organizmy spoza Ziemi i co gorsza jeden z nich wkrada się do ciała Eddiego, ale nie tylko jego..

Jeśli chodzi o samą historię to co najważniejsze nie jest nudno. Film ogląda się przyjemnie – najpierw mamy trochę  formalności czyli ogólne wprowadzenie tego kim jest Eddi Brock, jaką ma pracę, jakie problemy, czy układa mu się z dziewczyną. Ta część jest fajna i oczywiście potrzebna, choć pod koniec może trochę  przynudzać, ale bez przesady. Potem zaczyna się już prawdziwa akcja. Jest świetna s…

Reszta w nagraniu powyżej!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment