Oficer Ujawnił Wczoraj Pod Przysięgą – KOSMICI są na Ziemi (Nagranie)

Kosmici, istoty pozaziemskie, obcy czy UFO. To terminy dotąd przywodziły na myśl głównie filmy kinowe czy seriale fantastyczne, ale może pora wreszcie to zmienić. Wszystko zaczęło się gdy Pentagon w 2020 roku opublikował nagrania UFO, czyli statków które wykazywały niezwykłe właściwości. Poruszały się w sposób które jest zupełnie niemożliwy dla naszej technologii, a w pewnej chwili wydawało się, że jeden ze statków po prostu zniknął.

Oczywiście wiele osób mówiło wtedy, że były to statki pozaziemskie, ale jednak większość osób przekonywało, że może to być po prostu technologia ukrywana ale jednak ziemska. Być może rosyjska… Nie można jednak zaprzeczyć, że doniesienia na temat istot pozaziemskich pojawiały się coraz części i wcale nie były to przekazy tylko od osób anonimowanych czy osób wręcz ośmieszających temat ale naprawdę sporych autorytetów np. astronautów, którzy byli w kosmosie i twierdzili, że faktycznie widzieli pojazdy nie z tego świata.

A okazuje się, że rok 2023 także przejdzie do historii jeśli chodzi o temat obcych. Otóż 26 lipca 2023 roku odbyło się przesłuchanie w kongresie pod przysięgą wysoko postawionych osób w USA, który potwierdziły, że obcy są na na Ziemi. David Grush czyli był pracownik Narodowej Agencji Wywiadu wyznał pod przysięgą, że USA od lat 30 XX wieku posiada pozaziemską technologię którą zdobyli przywłaszczając sobie patenty i urządzenia, które zdobyli podczas katastrof UFO. ‘

Author: administrator

Share This Post On