Recenzja książki: Tosha Silver “Modlitwy które Cię zmienią”

Dzisiejszy świat jest bez wątpienia miejscem wiecznej pogoni za karierą, pieniędzmi i poszerzaniem swojego ego, byśmy czuli się jeszcze wspanialsi i cudowniejsi niż dotychczas. Tymczasem znana i ceniona pisarka Tosha Silver proponuje nam kategoryczną zmianą poglądów i co może być wręcz dla wielu szokujące zatrzymanie się i zaufanie Sile Wyższej w tym, że tylko Ona jedyna faktycznie wie jacy powinnyśmy być.

W swojej kolejnej publikacji autorka zawarła dość podobny schemat pisania co w Bezgranicznej Otwartości: Dalej są to przyjemne i pouczające opowieści z życia wzięte, które mają nam pokazać, że działanie Boskości odbywa się niemal w każdej chwili życia i niemal w każdej sytuacji, która nas spotyka. Stąd też mamy tu opowieści o mężczyźnie, który walczył ze swoją orientacją i brakiem tolerancji ze strony rodziny, zabawną historyjkę o psie w kawiarni, czy też o wiele bardziej dramatyczną wzmiankę o przywiązaniu pisarki do matki i czasie, gdy kobieta musiała pożegnać się z rodzicielką po raz ostatni. Poza historiami znajdziemy tu pouczające odpowiedzi na pytania od fanów, dzięki czemu czytelnicy bez wszelkich niejasności zrozumieją, czym takim naprawdę jest Boska siła i jak można ją wykorzystywać, by odmienić swój los. No dobra, ale tytuł książki mówi głównie o modlitwach, więc warto i nimi się zająć. A, więc pani Silver przedstawia nam tu standardowo kilkanaście modlitw, które można wykorzystywać w najróżniejszych sprawach: Co ciekawe nie tyle do poczucia stabilności na polu finansowym, czy miłosnym, ale przede wszystkim, takim który pozwoli nam zmienić się wewnętrznie i zaakceptować wszelkie zło, jakie dzieje się na świecie. Nie należy, jednak zakładać, że modlitwy Toshy są formą magii, bowiem jak wyznaje sama autorka nic nie stanie się jeśli nie jest to zgodne z wolą Najwyższego.

Podsumowując: Modlitwy które Cię zmienią są kontynuacją Bezgranicznej Otwartości i faktycznie przekazują nam tyle samo ciepła i miłości ile poprzednie wydawnictwo. Różnica jest tu, jednak w tym, że dzięki zawartym tu modlitwom jeszcze bardziej czujemy, że jesteśmy wstanie zmienić swój los, a co więcej mamy już do tego gotowe “zaklęcia”.

Książkę można nabyć w sklepie ILLUMINATIO – Modlitwy które cię zmienią

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment