Naukowcy ujawnili zdjęcia Biblijnych Gigantów. Ich wygląd przeraża (NAGRANIE)

Olbrzymy wydają się nam istotami zupełnie nierealnymi, które pojawiają się ewentualnie w bajkach dla dzieci, czy różnego rodzaju filmach, jednak wzmianki o nich możemy zaobserwować w przekazach ludzi, a nawet życiu. Giganci wedle mitologii greckiej byli dziećmi Uranosa i Gai i toczyli wielką bitwę przeciwko bogom – O tych istotach wspomina nawet Biblia m.in. w historii Dawida i Goliata!

Jednym z najbardziej znanych przypadków dotyczących odkryć rzekomych olbrzymów jest sprawa brytyjskiego antropologa Russella Dementa, który  na terenach Puszczy Amazońskiej odnalazł szczątki przerażająco dziwnych ludzi, obdarzonych nadzwyczajnym wzrostem. Było to sześć szkieletów,  a zdjęcia jednego z nich możecie zobaczyć poniżej. Podobne i równie niesamowite znalezisko znajduje się w Południowej Afryce, gdzie można odnaleźć nadzwyczaj wielki odcisk stopy, który z całą pewnością nie należał do zwyczajnego człowieka 

A, Wy jak sądzicie? Czy ślady te z całą pewnością udowadniają istnienie gigantów, czy raczej czynią całą sprawę jeszcze bardziej niejasną niż przedtem. W nagraniu poniżej zastanawiające wizerunki Gigantów opublikowane przez naukowców:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment