Ż0ŁNIERZ ujawnia: Na Ziemi są Biblijni Giganci! Ukrywają się w… (NAGRANIE)

Od lat wiele osób zastanawia się, czy obce cywilizacje istnieją? Ogrom osób uważa, że te osoby już były na Ziemi np. opisano je w religiach. Giganci to istoty, które pojawiały się w wielu kulturach i religiach. Wspomina o nich Biblia opisując walkę między Gigantem, a a zwykłym człowiekiem. Dzięki sprytowi człowiek wygrywa, choć gigant miał zdecydowaną przewagę. O istnieniu tych istot wspominają też inne źródła.

Mówi o nich np. mitologia grecka gdzie giganci są bytami o boskim pochodzeniu, choć nie są bogami i również w odróżnieniu od nich wcale nie są nieśmiertelni. Posiadają jednak liczne zdolności jak niezwykły wzrost, niesamowita siła i wytrzymałość. Mitologia nordycka to kolejne źródło wiedzy na temat tych istot i tajemnic, które kryją. Ujawnia informacje o pierwszej materialnej istocie na Ziemi – Ona miała być gigantem.

Czy jednak te istoty istnieją w rzeczywistości? Tak twierdzi ten człowiek. To on ma za sobą tajemniczą misję w czasie której razem z innymi osobami spotkał istotę zwaną jako Gigant. Według jego słów one ukrywają się w jednym miejscu… Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On