Ten człowiek twierdzi, że Ziemię czeka zaraz przełomowe zdarzenie! “Kosmici już tu są. Musimy być przygotowani. Wszystko się zmieni”

Zgodnie z tym jak głoszą przekazy obcych cywilizacji znanych jako Anunnaki te istoty przyglądają nam się, obserwują nas, ale niewiele ingerują. Raczej patrzą i interesują się czy przetrwamy i zdamy pewien test którego cywilizacje przed nami niestety nie zdały. Czy nam się uda? Czy my przetrwamy? Właśnie przyszłość Ziemi ujrzał bohater dzisiejszego filmu.

Co więcej jak wyznał został zabrany przez obcych na ich statek i przeżył tam naprawdę trudne chwile. Jednocześnie jak opisał było tam niezwykle i pięknie, ale i naprawdę mrocznie. Przez długi czas milczał, bo nie był gotowy wyznań tego światu, ale jak stwierdził w pewnej chwili po prostu nie mógł tego ukrywać i postanowił opowiedzieć o tym wszystkim światu. O tym, że już niedługo Ziemia zniknie. Co więcej człowiek wyznał też, że obcy zabrał go w podróż w niezwykłe miejsce na Ziemi.

Obcy wyznał mu że na naszej planecie jest więcej przykrych rzeczy, ale to co ostateczne nadchodzi. Jednak za pomocą przekazów telepatycznych wyznał mu, czego musi unikać i tego, że banki i pieniądze nie są tym co najlepsze. Naprawdę niezwykłe wyznanie. O tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On