Syrena nagrana w Australii!

Pod pojęciem Syreny można rozumieć wiele rzeczy: Piękną i wyjątkowo uwodzicielską kobietę, mroczną i groźną pół kobietę-pół ptaka, a także oczywiście kobietę łączącą cechy zarówno ludzkie jak i rybie. Syrenom przypisywano rozmaite zdolności i cechy jak np. śpiew który hipnotyzował mężczyzn, a także nieobliczalność pomimo wyjątkowej urody.https://www.youtube.com/watch?v=qayn5ji0y_w

Na temat Syren powstało już dość sporo kontrowersji i teorii
Oczywiście większość ludzi uważa, że Syreny nie istnieją, choć nie brakuje i hipotez iż mogą być one jednym  z etapów ewolucji, który poszedł w rejony wodne, a niektórzy przypisują im nawet pochodzenie pozaziemskie lub mistyczne.

Nie ważne zresztą, czy wierzymy w istnienie Syren faktem jest, że z roku na rok przybywa to coraz więcej zdjęć i filmów, które mają ukazywać te mitologiczne stworzenia. Dziś przedstawiamy Wam jedno z nich, które zostało wykonane w Australii w rzece Hawkesbury, która uchodzi do Morza Tasmana! Wyraźnie widać na nim dziwną istotę płynącą w wodzie. Czym według Was mogła być? Syreną, a może czymś zupełnie innym?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment