Antychryst jest już na Ziemi! Jest nim… To nagranie przeraża!

Antychrysta wielu z nas kojarzy jako istotę przeciwstawną do Jezusa Syna Boga, czyli w  tym przypadku Antychrysta rodzonego syna diabła. Wydaje nam się, że będzie to jedna osoba, która pewnego dnia przyjdzie na świat  urodzona z kobiety i demona i będzie dążyła do stworzenia na Ziemi królestwa zła. Taka wizja pewnie jest w dużym stopniu wynikiem oglądania serii horrorów Omen, w której chłopiec a potem mężczyzna o niezwykłych mocach zabija ludzi i próbuje zmieniać świat na gorsze. A jak to wszystko wygląda w rzeczywistości? Kim jest Antychryst i jaką moc posiada? Jak wygląda Antychryst?

Biblia jednak opisuje temat Antychrysta trochę inaczej i może to naprawdę zszokować. W Piśmie Świętym Jan przedstawia tą istotę… By dowiedzieć się więcej o Antychryście i tym kim jest przeciwnik Jezusa obejrzyj nagranie  na dole.

Biblia opisuje Antychrysta w kilku miejscach. Nie jest to jednak do końca tak jak opisuje to film Omen, bo według słów Pisma to rozegra się trochę inaczej. Jak? Kim on będzie? Jakie będzie przeznaczenie Bestii? Wszystko w nagraniu poniżej. Warto zobaczyć:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment