Przepowiednie na 2018 rok! Polska, Baba Wanga i Papież, który… (NAGRANIE)

Przepowiedniami interesuje się praktycznie każdy z nas. Jedni w nie wierzą, natomiast inni traktują bardziej jako element rozrywki i ucieczki od szarej rzeczywistości. Należy pamiętać, że niestety wśród ludzi którzy faktycznie mogą posiadać potężny dar jasnowidzenia znajdą się i tacy, którzy tylko bawią się w widzenie przyszłości i wypuszczą swoje wymyślone przepowiednie w świat chcąc zyskać rozgłos i stać się kimś sławnym.To pewnie przez takich rzekomych jasnowidzów coraz więcej osób nie wierzy, że ktoś może posiadać niezwykłe zdolności. Z roku na rok czy to w książkach czy sieci można odnaleźć masę przepowiedni, które mają zapowiadać często dość szokujące wydarzenia na dany rok. Nic więc dziwnego, że ponieważ coraz szybszymi krokami nadchodzi rok 2018 powstało już mnóstwo przepowiedni na temat tego co stanie się w tym roku. Co stanie się w 2018 roku?Przepowiednie dla Polski na 2018 rok, przepowiednie Baby Wangi na 2018 rok itd.

  1. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wydarzeniu jakie ma mieć miejsce 23 września 2017 roku..które być może zostało opisane w księdze Apokalipsy! Mowa tu o cytacie z Biblii: Niewiasta obleczona w Słońce a pod swoimi stopami ma Księżyc. Na jej głowie znajduje się natomiast korona utworzona z 12 gwiazd. Co ciekawe właśnie taki układ gwiazd z konstelacją Panny ma mieć miejsce dokładnie 23 września 2017 roku! Jak informuje jednak Biblia jest to zaledwie znak – jeden ze znaków, który ma dopiero zapowiadać nadchodzący Sąd Ostateczny, który nadejdzie nieznanego dnia-nieznanego roku, ale tych znaków ma być naprawdę sporo jak wojna jak głód, czy liczne kataklizmy. Czy takie przerażające wydarzenia czekają nas w 2018 roku?
  2. Inna przepowiednia dotyczy Craiga Hamilton-Parkera, który jest jasnowidzem, który zasłynął dzięki swoim poprawnym wizjom na temat Brexitu, a także zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach na prezydenta Ameryki. Mężczyzna oprócz zdolności wizjonerskich posiada umiejętności mediumiczne, dzięki którym potrafi komunikować się z duchami i pomaga pożegnać się duszom ze swoimi bliskimi i przejść spokojnie na drugą stronę. Pan Parker jakiś czas temu przedstawił światu swoje własne przepowiednie z których jedna z nich spotkała się z największą ilością kontrowersji. Mowa tu o przewidywaniach jasnowidza względem papieża! Pan Parker twierdzi, że widział w swoim wnętrzu szokujące wydarzenia – widział jak Watykan jest atakowany przez jakiś ludzi. Widział jak wiele osób ginie, jednak ostatecznym celem atakujących ma być zabójstwo Głowy Kościoła. Na szczęście mężczyzna twierdzi, że nic im z tego nie wyjdzie, a Papież przeżyje.
  3. W tym miejscu warto wspomnieć o podobnej przepowiedni jak poprzednia, jednak jednocześnie zupełnie innej. Mowa tu o jednej z tajemnic Fatimskich które Maryja miała przekazać trójce dzieci. Pierwsza z nich opisywała piekło, druga mówiła sporo na temat II wojny światowej, natomiast 3 spotkała się z największą ilością kontrowersji i niejasności i to właśnie ona będzie tematem przepowiedni na 2018 rok. Większość osób uważa, że jej treść już się wypełniła. Trzecia Tajemnica Fatimska opisywała papieża i osoby duchowne, które wspinają się na stromą górę na której szczycie widać krzyż. Niestety w pewnej chwili zabija ich wszystkich grupa żołnierzy. Kościół twierdzi, że ten opis już się wypełnił,a miało się to stać dokładnie 13 maja 1981 roku, kiedy to Jan Paweł II prawie zginął w wyniku zamachu Mehmeta Ali Ağcy. Spora część ludzi uważa jednak, że ten zamach bardzo różni się od wizji z trzeciej tajemnicy Fatimskiej, bo po pierwsze w zamachu na Karola Wojtyłę nikt nie zginął, a napastnik był tylko jeden co nie pokrywa się z objawieniem Fatimskim w którym wiele duchownych zginęło a atakujących było sporo więc bardzo możliwe, że dopiero ta tajemnica czeka na wypełnienie. Czy wypełni się ona w 2019 roku? Możliwe, zwłaszcza jeśli weźmie pod uwagę ostatnie groźby tzw. Państwa Islamskiego, które zasugerowało, że ma w planach zabicie papieża.
  4. Polska jest krajem, który według wielu wizjonerów czeka piękna przyszłość m.in. Ojca Klimuszko, czy Stefana Ossowieckiego. Wizjonerzy opisują, że Polska będzie krajem, który poniesie najmniej szkód w wyniku wojen czy kataklizmów, a co więcej to właśnie Polska przyczyni się do przemiany świata i stanie się jego liderem, gdy będzie musiał się odbudowywać. Czy się to spełnia? Niektórzy uważają, ze tak czego dowodem ma być fakt, że to Polska jako jedna z niewielu w Europie sprzeciwiła się całkowicie przyjmowaniu uchodźców, którzy bardzo przyczyniają się do wielu tragicznych zdarzeń i niszczenie religii chrześcijańskiej,a przy tym wszystkim Polska dalej pozostaje bardzo katolicka i na swój rząd wybrała także partię, która bardzo popiera katolicyzm i jej wartości. Co może się stać w 2018 roku, jeśli chodzi o Polskę? Kto wie – być może dalej nasz rząd będzie kontynuował walkę z osobami, które chcą w naszym kraju islamskich uchodźców, a co więcej Polska jako kraj, który według przepowiedni ma dawać przykład innym stanie się wzorem dla innych, dzięki czemu przynajmniej jeden kraj zmieni swój pozytywnych stosunek do uchodźców.
  5. Inne przesłanki, że ten rok może być ważny dla Polski to fakt, że w roku 2018 czeka nasz kraj setna rocznica odzyskania Niepodległości. Kto wie – może być to jakiś znak, tym bardziej, że Maryja w swoich przekazach dla świata mówiła, że ponieważ Polska przeżyła tak wiele przerażających chwil i jej obywatele tracili życie w imię Boga i kraju to teraz czeka ich nagroda. A bez wątpienia setna rocznica wyjście z zaborów i odzyskanie wolności to czas, w którym może czekać nasz kraj coś niezwykłego…
  6. Wróćmy jeszcze do przepowiedni medium i jasnowidza Craiga Hamilton-Parkera, który zapowiedział dość wiele szokujących rzeczy, w tym także przemianę. Mężczyzna wyznał, ze czuje, że choć świat w 2018 roku czeka wiele przerażających chwil to czuje także, że będzie to okres przemian – wiele ludzi zacznie otwierać się na prawdę, zobaczy jak świat naprawdę wygląda i co jest najważniejsze w życiu,a poza tym w coraz większej ilości zaczną dbać o innych ludzi, zwierzęta i Planetę.
  7. Nie ma co ukrywać, ze świat staje się coraz bardziej skomputeryzowany – zresztą nie tylko świat,ale też My sami: Nosimy ze sobą karty kredytowe, dzięki czemu nie musimy mieć pieniędzy, czy mamy telefony komórkowe, dzięki którym w każdej chwili możemy do kogoś zadzwonić, czy nawet zrobić zdjęcie. Coraz więcej osób sądzi, ze będzie się to rozrastać i szczególnie niektórzy chrześcijanie (zresztą nie tylko) są na tym punkcie wyczuleni, ponieważ po pierwsze boją się, że ludzie zaczną bawić się w Boga, a po drugie niektórzy uważają, że przed technologią ostrzega nas księga Apokalipsy w której Jan opisuje znamię bestii, które niektórzy ludzie przyjmą na czoło lub rękę,a Ci którzy tego nie zrobią nie będą mogli nic kupić ani sprzedać. Może się to bardzo kojarzyć z system płatności który być może czeka nas w przyszłości,a chodzi tu o zmianę materialnego pieniądze w całkowicie wirtualny przez tylko dzięki karcie będzie można zapłacić. Co więcej już są ludzie, którzy przyjmują pod skórę specjalny chip który ma im pomagać w codziennych czynnościach: Czy to właśnie taki chip pod skórą ma być jedyną możliwością przyszłości, by mieć dostęp do pieniędzy? Oczywiście pewnie nie wszyscy przyjmą ten chip w 2018 roku, ale z pewnością stanie się to bardziej powszechne – przynajmniej w niektórych krajach.
  8. Sytuacja z uchodźcami staje się coraz bardziej napięta i niestety nie wiele wskazuje, że się to zmieni w 2018 roku. Zamachy będą dalej się dziać i to z jeszcze większą mocą ognia niż dotychczas, bowiem wiadomo, że nienawiść i chęć zniszczenia cały czas rośnie i z czasem tzw. Państwu Islamskiemu nie będą wystarczyły zamachy na przypadkowych ludziach. Rzucą się na np. Kościoły, czy świątynie innych wierzeń, a być może także na Watykan.
  9. Baba Wanga jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych jasnowidzek świata. Kobieta utraciła wzrok przez huragan, jednak z czasem jak twierdziła Bóg wynagrodził jej utratę fizycznego widzenia na rzecz dostrzegania czegoś więcej. Na temat jej przepowiedni także były sporo kontrowersji – Niektórzy uważają, ze wszystkie one są fałszywe, co miała podobno potwierdzać jej rodzina. Niestety dość ciężko dotrzeć do tego, jaka jest prawda w tym przypadku. W każdym razie rzekome przepowiednie nie do końca zawsze się sprawdzały, choć w jakimś stopni pokrywały się z rzeczywistością np. fakt iż pożywienie zostanie tak naszpikowane chemicznymi dodatkowymi, że praktycznie utraci swoje właściwości przez które ma wpływać pozytywnie na nasz organizm. Vanga też sporo mówiła na temat Islamu, który ma przejąć Europę! W każdym razie przepowiednie Baby Vangi mówią, że rok 2018 będzie bardzo ważny dla Chin i uczyni z nich niezwykle potężne państwa.
  10. Konflikty zbrojne, a także III wojna światowa od dawna jest tematem wielu przepowiedni. Czy wybuchnie ona w 2018 roku? To ciężko określić – warto jednak przyjrzeć się coraz większym konfliktom jakie mają miejsce między różnymi krajami jak USA i Korea Północna, którzy przywódcy używają coraz mocniejszych słów względem siebie. Nie mniejsze są też kontrowersje jeśli chodzi o Rosję i oczywiście uchodźców, którzy mają powoli podobijać Europę.

A, Wy co sądzicie o przepowiedniach na 2018 rok? Jak myślicie – które z nich mają szanse się spełnić, a które raczej niekoniecznie? Czy sądzicie, że rok 2018 będzie ważny dla świata?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment