Polak nagrywa Syrenę na plaży – Syreny istnieją?

Syreny to tajemnicze istoty, które wywodzą się z mitologii greckiej. Pierwotne te istoty opisane były jako istoty o ciałach ptaków, ale z ludzką głową. Z czasem jednak Syreny straciły skrzydła i przeniosły się z powietrza do wody. Stały się stworzeniami wodnymi. Dalej jednak zachowały drapieżny ptasi charakter i zwabiały ludzi by następnie skończyli jako ich posiłek. Syreny hipnotyzowały ludzi przez swój magiczny śpiew.

W każdym razie tym bardziej warto wspomnieć o tym tajemniczym wydarzeniu, które być może potwierdza że syreny istnieją. Nagranie zostało wykonane w Muizenberg w RPA dokładnie 6 kwietnia. Istotę nagrało kilka osób. Wśród nich był też Polak. Jedna z osób, która ujrzała syrenę wyznała, że jak zawsze wyszła rano z psem na spacer i to jej pies odnalazł tajemniczą istotę na plaży. Świadek wyznał, że tajemnicza istota zdawała się dalej żyć. Jak powiedział:

To było niezwykłe. Nigdy nie wierzyłem w istnienie syren, ale teraz już sam nie wiem. Moja żona powiedziała, że lepiej żebym nie opowiadał nikomu o tym co widziałem i nagrałem, bo niektórzy mogą uważać mnie za osobę, które po prostu ma problemy psychiczne. Ja jednak nie zamierzam milczeć. Wiem co widziałem. To było niezwykłe. Mój sąsiad zażartował, że niedługo odwiedzi mnie ktoś z rządu kto będzie chciał żebym milczał o syrenach, ale na razie ktoś taki się nie pojawił. Zobaczcie dziwne nagranie

Author: administrator

Share This Post On