Papież Franciszek wyznał, że zmieni modlitwę Ojcze Nasz! Spełnia się przerażająca przepowiednia? (NAGRANIE)

Nie jest tajemnicą, że postać Papieża Franciszka cieszy się wieloma kontrowersjami – Jedni go chwalą i twierdzą, że jest świetnym Papieżem, a inni wręcz przeciwnie uważają go nawet za Antychrysta, który dąży do zniszczenia Kościoła. Tym razem Papież ma zamiar zrobić coś, co znowu nie wszystkim się spodoba… Aby poznać szokujące fakty dotyczące przepowiedni o Papieżu obejrzyj nagranie poniżej:

Papież Franciszek ma w planach wziąć się za jedną z najbardziej znanych modlitw chrześcijan, a mianowicie……oczywiście Ojcze Nasz, którą Biblia wspomina jako przekazaną przez samego Jezusa.Chodzi tu o konkretnie o fragment “I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego”.

Według Głowy Kościoła katolickiego te słowa wynikają ze złego tłumaczenia i co więcej wskazywałyby, że Bóg jest Szatanem, bo to przecież Szatan sprowadza na nas pokusy. Wręcz przeciwnie Bóg nam pomaga. Według Franciszka słowo peirasmos, które zostało przetłumaczone jako wodzić na pokuszenie powinno być przekazane jako poddawać próbie.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment