Nostradamus przewidział ŚMlERĆ królowej Elżbiety! Teraz czeka nas coś STRASZNEG0 (Nagranie)

Nostradamus w przepowiedni wspominał na temat królowej Elżbiety? Wpatrując się w niebo czasem możemy zauważyć rzeczy niezwykłe, niewiarygodne, a nawet przerażające. Są osoby, które twierdzą, że wpatrując się w niebo ujrzeli znaki od Boga, a nawet znaki końca naszego świata. Pytanie jakie znaczenie ma dziwne zjawisko nagrane w Pekinie?

Ci którzy to wyświetlają powoli nas przygotowują pokazując niezwykłe rzeczy by na końcu użyć swojej technologii by przedstawić na niebie prawdziwy teatr. Teatr powrotu na Ziemię Mesjasza, któremu ludzie oddadzą władzę na Ziemi. Ten Mesjasz będzie jednak tylko iluzją. Czymś w rodzaju Antychrysta, który będzie nas zwodził i odbierze ludziom wolność. Czy tajemnicze zjawisko na niebie w Pekinie to kosmici, blue beam, a może to jakieś zwykłe zjawisko bez niezwykłego źródła?

Z drugiej strony nie można nie wspomnieć o tajemniczej przepowiedni Nostradamusa, która zdaniem wielu ekspertów ma spełnić się właśnie w tym roku. Przedstawialiśmy Wam już przepowiednie Nostadamusa na 2022 roku na tym kanale. Link do tego filmu zostawiamy w opisie. W każdym razie Nostradamus ujawnił, że niebo ma dosłownie pęknąć. Czy wszystko to wiąże się z przepowiednią Nostradamusa na temat królowej Elżbiety – Proroctwo zapowiada, że jej koniec przyniesie wielką zmianę. Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On