UFO lewituje nad Ukrainą – Nagranie jest niezwykłe

Wiele osób naśmiewa się z tematu UFO i pozaziemskich cywilizacji nie wierząc m.in. w liczne relacje ludzi, którzy ujawniali, że nie tylko widzieli UFO czy obcych, ale nawet zostali przez nich zabrani na ich statki. Czasem takie osoby mają jakieś dowody na poparcie swoich słów, a czasem nie. I oczywiście można powiedzieć, że ich opowieści to zupełne wymysły i kłamstwa, a jednak jeśli prześledzimy relacje ludzi zabranych przez UFO jest coś co łączy większość z nich.

Bardzo wiele osób zabranych przez UFO mówi że obcy ostrzegali ludzi przed wykorzystaniem energii, które mogą nie tylko zniszczyć Ziemię, ale i nawet inne planety. Oczywiście wiadomo o jakie środki chodzi. O takie które ostatnio prezydent Rosji zapowiedział, że może wykorzystać co będzie miało ogromne konsekwencji, a ostatecznie wszystkie te sytuacje mogą doprowadzić do zniszczenia całej Ziemi i nie tylko. Osoby zabrane przez UFO twierdziły, że obcy bardzo obawiają się że ludzie nie są gotowi by kontrolować coś tak potężnego.

Pytanie czy obawiają się o Ziemię i jej mieszkańców, a może chodzi bardziej o ich planetę i to, że My możemy zniszczyć ich świat – To zastanawiające bo oznaczałoby, że obcy wcale nie mieszkają aż w tak ogromnym oddaleniu od Ziemi jak niektórym się wydaje. Co więcej, że czy to dlatego pojawiają się w Ukrainie? Bo obawiają się, że Ziemianie zniszczą nie tylko Ziemię, ale i ich cywilizacje – Dlatego udało się uchwycił jeden z ich statków unoszący się nad Ziemią?

Author: administrator

Share This Post On