Pracownik Banku Światowego mówi na wizji: Kosmici są już na Ziemi (NAGRANIE)

Struktury na Ziemi są urządzone w pewien schematyczny sposób: Są władze, są obywatele, są dane przepisy, wymogi itp. No właśnie a czy Ci którzy to stworzyli są godni zaufania, czy powinnyśmy zawsze ślepo we wszystko wierzyć – nawet jeśli opinie tych ludzi nie zawsze są tak kryształowe…

Ta kobieta uważa, że to w czym żyjemy to jeden wielki teatr. I to nie stworzony wcale przez ludzi,a przybyszów z pozaziemskich cywilizacji. Te istoty są z nami od dawna i pojawiały się w każdej religii i w każdym wierzeniu. Wielu wyznawców różnych religii także miało być ich przedstawicielami na Ziemi, a ich rola miała wpłynąć na jedno – na każdego z nas i nasze myśli, słowa, przemyślenia i wreszcie struktury na Ziemi.

Ta kobieta pracowała przez długi czas w światowej korporacji i odeszła, choć nie było to łatwe. Odeszła bo wiedziała, że nie jest wstanie tam istnieć i być w takim kłamstwie i wiedzieć co naprawdę odbywa się na naszej planecie. A dzieje się naprawdę źle. Wywiad z tą kobietą dostępny w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On