Mistyczka Ujrzała, co zaraz stanie się w Polsce “R0SJA nagle się pojawi” (NAGRANIE)

Ta kobieta była polską mistyczką,  która poświęciła swoje życie pomocy bliźnim i szerzeniu wiary chrześcijańskiej! Kobieta w trakcie swojego życia otrzymywała rozmaite wizje, w których ukazywał jej się Jezus, a także Maryja i przekazywali jej tajemnicze na temat przyszłości  religii, świata, a przede wszystkim Polski…   

Co jest tego przyczyną? Chrystus miał wtedy zwrócić szczególną uwagę na grzech nieczystości, który jest największą raną dla Boga – nieważne czy ktoś jest po sakramencie małżeństwa, czy nie. Wyznał, że nieczystość sprowadziła na ludzkość potop, a to jeszcze nie wszystko, bo jeśli ten grzech nie zniknie ludzie będą cierpieć przez wojny, choroby, a rodziny zaczną umierać, a państwa upadną. Chrystus miał w czasie tego widzenia przekazać samej Maryi władzę w Polsce, która już wiele raz ratowała ten kraj.

Matka Jezusa miała wtedy także wspomnieć o wielu rzeczach, które mogą pomóc, ale… To nie jest proste, bo mało trzeba by w Polsce stało się coś czego nikt z nas by nigdy nie chciał doświadczyć. Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment