Odnaleziono Zaginioną Księgę Nostradamusa! Opisuje Antychrysta i Cywilizacje Pozaziemskie (NAGRANIE)

W 1994 roku dziennikarka Enza Massa odnalazła w  Bibliotece Narodowej w Rzymie zagadkowy rękopis podpisany jako Michel de Nostredame i zatytułowany Nostradamus Vatinicia Code! Księga zawiera 80 obrazów, które mają być zapisem dotyczącym już znanych czterowierszy jasnowidza jak i zupełnie nowych wizji, które mają przybliżyć nam nadchodząca przyszłość, w tym nadciągającą Apokalipsę. Do tej pory nie wiadomo kto stworzył te szokujące obrazy, jednak spekuluje się iż jest to dzieło syna Nostradamusa, który posiadał zdolności artystyczne, a ojciec przekazał mu co ma namalować. Wśród rysunków znalazły się:

Ogromna wieża otoczona płomieniami. Według sympatyków wizji Nostradamusa ma to być oczywiste nawiązanie do  wydarzeń z 11 września 2001 roku, w czasie którego samoloty uderzyły w bliźniacze wieże . Świadczyć ma o tym fakt, iż płomienie rozprzestrzeniają we wszystkich kierunkach a nie do góry jak  to dzieje się w przypadku zwykłego pożary. Bardzo możliwe, iż autor chciał przez to przekazać że ogień ma związek z eksplozją. Co ciekawe inny obrazek z księgi  także ukazuje wieżę jako jedną z kart Tarota.

Kolejne obrazki mają się odnosić do religii i ukazywać duchownych. Jeden z wizerunków przedstawia Papieża o ponurej minie, trzymającego flagę ze skrzyżowanymi kluczami. Za duchownym przedstawiony jest  gołąb jako symbol czystości i niewinności, który zostaje zaatakowany przez smoka: Czy może być to odwołanie do bardzo trudnego okresu dla chrześcijaństwa, w czasie którego dla coraz  większej ilości osób Kościół przestanie  kojarzyć się z dobrem i miłością, a raczej nienawiścią i grzechem.

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment