Afrykański Szaman ujawnia jak Ludzie Gady pojawili się na Ziemi (NAGRANIE)

Wiele cywilizacji opowiadało historie o tajemniczych istotach, które chodziły po Ziemi. Co ciekawe wiele z tych historii dotyczy właśnie istot, które posiadały cechy gadów ale i ludzi. W religiach wschodu występują tajemnicze historie o ludziach, którzy łączą cechy gadów ale i ludzi.

W hinduizmie występuje wiele historii o ludziach z wnętrza Ziemi. Byli oni połączeniem ludzi, ale i węży. Cywilizacja tych istot zamieszkuje podziemne tunele. W mitologii greckiej pojawia się np. Meduza, która jest istotą która we włosach ma gniazdo węży, a jej wzrok sprawia, że ludzie zamieniają się w kamień. Warto też wspomnieć o Biblii i bardzo znanej historii jak ludzie dopuszczają się pierwszego zła.

Do tego wszystkiego namawia Ewę wąż. Co ciekawe wąż, który potrafił mówić jak człowiek. Czy to właśnie człowiek gad? Ten afrykański szaman opowiada naprawdę niezwykłe rzeczy o tych istotach i o tym jak bardzo namieszały na naszej planecie zmieniając Ziemię i ludzi już na zawsze. Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On