Na koncercie gwiazdy pop uchwycono Człowieka-Gada! (NAGRANIE)

Ludzie Gady to tajemnicze istoty, która według ogromu teorii przybyły na Ziemię z Kosmosu, choć niektórzy uważają, że jest wręcz przeciwnie i tak naprawdę to ziemskie stworzenia które ewoluowały z gadów. Nie można dziwić się tym teorią, ponieważ te istoty naprawdę mają bardzo wiele wspólnego z gadami. Mają łuski, żółte gadzie oczy, ale jednak jednocześnie są silniejsi i bardziej inteligentni. Czasem przypisuje się im też paranormalne zdolności jak możliwość zmiany oblicza ale i umiejętność do absorpcji energii.

Dlatego ludzie gady dbają by na Ziemi działo się bardzo wiele zła by ludzie byli smutni i mogli przekazać im wiele energii. Jak wspominaliśmy ludzie gady podobno mogą się zmieniać i przez chwilę wyglądać jak bardzo znany polityk w średnim wieku, a za chwilę wyglądać jak staruszka. Czy jest to kwestia nadprzyrodzonych zdolności, a może po prostu technologii. Pamiętajmy, ze te istoty są bardzo inteligentne, a więc może w jakiś sposób stworzyły technologię, która załamuje światło i tworzy iluzje i dlatego wydaje się, że potrafią zmieniać swój kształt.

Tym bardziej tak zastanawia to tajemnicze zjawisko zauważano w czasie koncertu jednej z najbardziej popularnych gwiazd muzyki pop na świecie. Czy ludzie gady i to środowisko mają ze sobą więcej wspólnego niż nam się wydaje?

Author: administrator

Share This Post On