Szokujące fakty w numerologii Papieża Franciszka? Czy jest on antychrystem?

Na temat Papieża Franciszka krąży masa legend. Jedni uważają go za antychrysta i syna diabła, podczas gdy inni twierdzą, że jest On dobrym i zupełnie nowym początkiem dla Kościoła i oddechem od przestarzałych praktyk. Jaka jest prawda? Odpowiedzi wiele osób dopatruje się w numerologii, która przypisuje każdej liczbie specjalną energię i która uważa, że dzięki niepozornym cyferkom możemy przyciągnąć do siebie dane wydarzenia – czy to pozytywne, czy negatywne.

Jednak przejdźmy do konkretów! Internauci zwracają uwagę na fakt, że papież został wybrany dokładnie 13.03.2013 roku. Jeśli natomiast dodać do siebie te wszystkie liczby otrzymujemy 13, a po ponownym zsumowaniu 4. Dziwny przypadek? Warto także zwrócić uwagę na wiek Franciszka, gdy został wybrany Ojcem Świętym – Miał wtedy 76 lat, a po dodaniu 7 i 6 otrzymujemy 13, a po ponownym zsumowaniu 4! Ważnym szczegółem jest także fakt, że biały dym, obwieszczający wybór Papieża pojawił się o 7:06, czyli znowu po dodaniu wychodzi nam 13, a po zliczeniu liczb 4.

Co sądzicie o tym przypadku? Wierzycie w numerologię i oddziaływanie liczb na nasze życie? Czy tak dziwna zgodność liczb u Franciszka może świadczyć o jego przeznaczeniu i roli jaką ma odegrać w naszym życiu: Jako osoba pozytywna lub wręcz przeciwnie, ktoś kto może przynieść zło i zgubę dla ludzi i świata, w którym wszyscy żyjemy?

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

  1. 13 to 1 + 3 = 4 czyli numerologiczna 4 Czwórka to sumienny, pracowity, skuteczny, ambitny, dokładny, czasem wręcz pedantyczny aktywista. Posiada niezwykłą umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania.

  2. po co insynuować takie bzdury,az przykro czytać,przestańcie wierzyć w numerologię-mozna wierzyć jedynie w Boga a nie cyfry-Bóg wie co robi-nic nie dzieje się bez przyczyny-ufajmy Bogu i kochajmy jak nauczał Jezus,jesteśmy tacy maluczcy przy Jego potędze..że nie warto bawić się w ,,filozofowanie”są rzeczy niepojęte których nie musimy rozumieć i roztrząsać

  3. Jak Papież Franciszek jest antychrystem to Równie dobrze Polacy np są kosmitami . Czyli jedna Wielka głupota

Submit a Comment