Youtuber podczas transmisji na żywo rejestruje działanie ducha? Zobaczcie nagranie!

Duchy są isotami niematerialnymi, które zazwyczaj kojarzą nam się ze złem, strachem i potowornymi horrorami. Tym czasem zapominamy, że duchy to przecież dawni ludzi, którzy podobnie jak My mieli marzenia, problemy i lęki. Niestety przez swoje obawy zostali uwięzieni tu na Ziemi i czują się opuszczeni i rozgorczyczoni, dlatego też próbują często bawić się kosztem drugiego człowieka lub go wystraszyć – podobnie jak My gdy czujemy, że ktoś zrobił nam krzywdę czasami próbujemy  by ktoś inny również poczuł się tak źle jak My. 

Dlatego też nie można nigdy demonizować ducha i pamiętać, że jest on bardzo podobny do nas. Przypadek możliwego ducha, który żartował sobie z człowieka mieliśmy ostatnio w filmiku pewnego youtubera, który w czasie transmisji na żywo grał w gre i nagle bez powodu drzwi zaczeły same zamykać się i otwierać. Czy było to działanie ducha, albo też zwykła sztuczka? Czy ten youtuber jest nawiedzony przez ducha?

Znawcy zjawisk paranormalnych twierdzą także, że takie działanie niekoniecznie muszą być dziełem istoty duchowej, ale samego człowieka, który najczęściej w okresie dorastania przeżywa prawdziwią burzę horomonów w wyniku której może nieświadomie wpływać na otoczenie i np. przenosić rzeczy z miejsca na miejsce. Zjawisko to określane jest mianem poltergaista.

Author: administrator

Share This Post On