W szpitalu sfotografowano przerażającą istotę?

Szpitale praktycznie każdemu z nas, kojarzą się z bólem, stratą i złem. Nie ma się, czemu dziwić, bowiem to w nich najczęściej dochodzi do utraty naszych najbliższych, choć według przeznaczenia miało to być miejsce ich wyleczenia i powrotu do pełni sił. To zdjęcie, jeszcze bardziej udowadnia, że obiekty te nigdy nie będą w pełni dobre i pozytywne, a z każdym z nich związana jest jakaś dziwna, negatywna energia, która przyciąga zło….

Owa fotografia  przedstawia nieludzką istotę, przypominającą swym wyglądem typowego, piekielnego demona, znanego z jakiegoś filmu grozy. Zdjęcie zostało wykonane rzekomo w pokoju, jednego z pacjentów, w czasie gdy jego dni dobiegały końca i powoli odchodził z tego świata. Czy, jednak zdjęcie naprawdę przedstawia demona? Fotografia nie jest szczególnie wyraźna, ale tłumaczone jest to faktem, ze została ona zrobiona z ekranu monitora, podczas przeglądania nagrań  z monitoringu. A, Wy co sądzicie o tajemniczym zdjęciu? Uchwycono w końcu prawdziwą fizyczną postać zła, czy jednak to kolejne oszustwo? 

Niektórzy z internautów twierdzą nawet, że owy byt jest tak naprawdę demoniczną siłą, która przyszła do mężczyzny ukarać Go za jego grzeszne i pełne podłości życie. Czy, jednak to wyjaśnienie może mieć coś wspólnego z prawdą?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment