Na wsi urodziło się zwierzę z ludzką twarzą?! Zobaczcie szokujące nagranie!

Do wydarzenia, do jakiego doszło na wsi Chirkei, dalej nie może uwierzyć wiele osób. Chodzi, bowiem o narodzenie się tam jagnięcia o niezwykle zdeformowanej twarzy, która według internautów przypomina oblicze starszego pana. I choć faktycznie może się to wydawać irracjonalne, to rzeczywiście patrząc na nagranie, ciężko się z nimi nie zgodzić. Czyżby owa istota mogła być nieudanym eksperymentem rządów, które jak przecież wiemy od lat wykorzystują nie tylko zwierzęta, ale nawet ludzi do swoich przerażających badań, mających rzekomo pomóc nam w codziennym życiu?

Wbrew pozorom nie ma w tym, jednak nic nadzwyczajnego, bowiem cała sytuacja wzięła się z winy, żądnych pieniędzy hodowców, którzy podają w ogromnych ilościach witaminę A zwierzętom, by potem rodziły ogromne, wydajne młode. I właśnie z tego powodu potem pojawiają się jagnięcia, które w związku z modyfikacjami nie dość, że wyglądają nienaturalnie to, jeszcze nie przeżywają zbyt wiele czasu. Ale czego to ludzie nie zrobią dla kilku groszy – Od dłuższego czasu w związku z możliwością zarobienia łatwych pieniędzy wielu z Nas już całkiem zapomniało, że jako ludzie jesteśmy obdarzeni sumieniem, a nasi mniejsi przyjaciele również tak jak My posiadają uczucia i, także odczuwają ból i lęk.

Co sądzicie o całym przerażającym przypadku i wlewaniu w zwierzęta i rośliny witamin i chemii, byleby tylko były jak najbardziej wydajne i opłacalne?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.