Scena jak z horroru! To co zobaczył ochroniarz przeraża… Zobaczcie szokujące nagranie

Horrory kocha masa ludzi na całym świecie – Wynika to przede wszystkim z faktu, że kochają się Oni bać. Ludzie lubią gdy coś przerażającego dzieje się na ekranie, jednak nie ma to żadnego wpływu na ich poukładane i zwyczajne życie. Tymczasem prawdziwa scena jak z horroru wydarzyła się w Brazylijskim Coll Center dla dzieci, gdzie ochroniarz późną nocą usłyszał głośne hałasy. Mężczyzna poszedł sprawdzić źródło dźwięku, jednak to co ujrzał całkowicie go zszokowało. 

Światła w pomieszczeniu migały,a metalowe drzwiczki zamykały się i otwierały pomimo faktu, że nie widać, że jest tam jakiś człowiek, który może powodować te wydarzenia. Czyżby faktycznie była to działalność jakieś duchowej istoty – ducha, a być może nawet demona? Nagranie spotkało się z wieloma kontrowersjami i zarzutami ze jest to z pewnością jakieś oszustwo.

Każdy z oglądających jednak przyznawał, że filmik potrafi przerazić – tym bardziej, jeśli pomyślimy, że to wszystko działo się naprawdę, a nie jest tylko filmową fikcją. A, Wy co sądzicie o filmiku? Prawdziwy duch, a może jednak przypuszczacie, że to jednak manipulacja?

 

 

Author: administrator

Share This Post On