Angelina Jolie należy do satanistycznej sekty? Aktorka wyznała prawdę i opisała chory rytuał… Zobaczcie nagranie!

Angelina Jolie to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych aktorek na świecie. Możemy ją znać z takich produkcji jak choćby filmy z serii Tomb Raider, Czarownica, czy Udając Boga. Kobieta cieszy się niezwykłą sympatią wśród ludzi, co nie znaczy, że od dawna z jej postacią nie jest powiązanych wiele tajemnic.

W 1999 roku nakręcono tajemnicze nagranie na którym kobieta identyczna jak Angelinie Jolie opisuje iż wiele gwiazd należy do przerażającej sekty satanistycznej o nazwie Illuminati, która zajmuje się wdrażaniem chorych planów które mają na celu zapanowanie nad światem.

Kobieta opisała także swoją historię wejścia do tej organizacji, a także chory rytuał, w czasie którego została związana,a  reszta członków zakonu wykorzystywała ją w brutalny sposób i torturowała. Na koniec musiała poświęcić w ofierze diabłu węża, a na jej ciele wyrysowano mroczne tatuaże. Cała historia jest niezwykle przerażająca, jednak pozostaje pytanie dlaczego Angelinie Jolie wyjawiła prawdę o Illuminati w 1999 roku.

Niektórzy sądzą, że czasami gwiazdy filmu czy muzyki kiedy zauważają, że pieniądze czy sława za którą oddali swoją duszę to nie wszystko postanawiają się zmienić i starają przestrzec przed tym innych. A, Wy co o tym sądzicie? Czy naprawdę kobieta z filmu to Angelinie Jolie?

Czy faktycznie gwiazdy przynależą do satanistycznych sekt i składają demonom  w ofierze zwierzęta, a być może nawet ludzi?

administrator

Next Post

Justin Bieber przemienił się w człowieka jaszczura na oczach fanów?

śr Mar 8 , 2017
Gwiazdy od lat kojarzą nam się z  bogactwem, niezwykłością i pięknem. Tymczasem według teorii spiskowych wiele z nich ma ukrywać przed fanami mroczną tajemnicę, której nikt by się nigdy nie spodziewał. Jedną z takich osób jest Justin Bieber, który według fanów podczas ich spotkania na lotnisku w Australii miał przemienić […]