Jan Paweł II odprawiał egzorcyzm! Opętana kobieta przeklinała Papieża i czołgała się po ziemi, a On…

Jan Paweł II przez wielu określany jest jako najwspanialszy Papież czasów współczesnych. Ludzie cenili w nim poczucie humoru, inteligencję, ale też olbrzymią wiarę i wrażliwość. Zazwyczaj więc Karol Wojtyła był przez nas kojarzony jako osoba bardzo łagodna i spokojna, jednak okazuje się, że Ojciec Święty gdy trzeba było potrafił wykazać męstwo. Tak jak właśnie przy tajemniczym egzorcyzmie. By poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Podczas audiencji na Placu Św. Piotra w 2000 roku miało miejsce szokujące wydarzenie, które opisał w swojej książce egzorcysta Gabriele Amorth. Nagle zupełnie niespodziewanie jedna z kobiet z tłumu zaczęła krzyczeć i przeklinać Papieża. Co gorsza kobieta rzuciła się na ziemię i piszczała, jakby ktoś robił jej krzywdę. W pewnej chwili kilku ochroniarzy postanowiło ją uspokoić – jednak bezskutecznie, bowiem dysponowała naprawdę niewiarygodną siłą.

W końcu o wszystkim poinformowano Papieża, który stwierdził, że nie może tego tak zostawić i postanowił pomóc kobiecie! Jan Paweł II używając papamobilu przybliżył się do kobiety i zaczął się nad nią modlić. Na początku niewiele to dawało, a kobieta krzyczała jeszcze głośniej i przeklinała Jana Pawła II jeszcze  bardziej zaciekle. Krzyczała:

Odejdź ode mnie staruchu. To ja jestem bogiem. Jestem potężny. Nie masz ze mną szans. Jan Paweł II nie słuchał tych krzyków, tylko cały czas wzywał Jezusa. W końcu kobieta ucichła i zasnęła.

A, Wy co sądzicie o sytuacji na Placu Świętego Piotra? Wiedzieliście, że Jan Paweł II odprawiał egzorcyzmy?

 

Author: administrator

Share This Post On