Obraz Jana Pawła II zaczął płakać krwawymi łzami! Znak od samego papieża?

Ten obraz z pewnością stał się dla wielu ogromną nadzieją i przywrócił Im wiarę w Boga i życie wieczne. Mowa o podobiźnie Jana Pawła II, którą pewna para kupiła kilka lat temu w Mediolanie! Nie wiedzieli, jednak wtedy, jak niezwykły okaże się ten z pozoru normalny obraz, który nie wyróżniał się niczym szczególnym – Pewnego dnia po przebudzeniu spostrzegli, że z oczu  Ojca Świętego wydobywa się czerwona substancja, przypominająca krew. Zobacz nagranie z niezwykłym obrazem i poznaj wszelkie szczegóły.

Nie chcieli, jednak szukać żadnej sensacji i rozgłosu, więc trzymali wizerunek, dalej u siebie nie publikując w sieci jego zdjęć, czy wysyłając doniesień do gazet, choć byli ciekawi, czy nie mają do czynienia z prawdziwym, rzeczywistym cudem, spowodowanym przez Jana Pawła II.

W końcu, jednak nie z potrzeby sławy, czy pieniędzy, ale chęci zrozumienia, czy Papież nie próbuje przekazać jakiegoś znaku, czy ważnej wiadomości, której przesłanie może pomóc światu postanowili oddać obraz pewnemu księdzu imieniem Jarosław, który ma przekazać go do zbadania w Watykanie. Co ciekawe para nie ujawniła swoich danych, co jeszcze bardziej przekonuje, że mogą oni nie być zwykłymi oszustami, a naprawdę zależy Im na prawdzie i dobru dla innych ludzi. Jakie będą efekty badań?

Co ciekawe choć obraz został przekazany około rok temu to dalej brak jakichkolwiek informacji na cały temat. Czyżby Watykan przerwał pracę badawcze? Jaki mógł być tego powód według Was? A może wyniki badań obrazu pojawią się z jakiś czas? 

Pozostaje także pytanie, że jeśli faktycznie cud jest prawdziwy to co chciał nam przekazać Ojciec Święty przez swoje krwawe łzy. Jak sądzicie?

 

Author: administrator

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Biblia wyjaśnia wszystkie wątpliwości w co najmniej dwóch punktach:

  1. Drugie przykazanie dekalogu:
  „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.” (2M. 20,4-6)
  Według tego przykazania samo stworzenie obrazu osoby lub rzeczy w celu oddawania mu czci, lub modlenia się do niego itp. jest bałwochwalstwem – wykroczeniem przeciwko Bogu. Warto zauważyć iż to przykazanie celowo Religia Rzymskiego Katolicyzmu usunęła z Dekalogu dla możliwości uzyskiwania korzyści majątkowych ze sprzedaży dewocjonaliów itp.

  2. Biblia nas uczy i przestrzega:
  „Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.” (Mt.24,24)

  Na podstawie Biblii, które dla mnie jest Bożym Słowem mogę stwierdzić, że ten, jak i wiele innych podobnych „cudownych obrazów”, są one elementem zwiedzenia szatańskiego.

  Czytajcie Biblię i niech wam Bóg błogosławi.

  Post a Reply
  • weź chłopaku uważnie czytaj Pismo Święte a nie piszesz głupoty – pewnie Świadek Jehowy (czyli siewca kąkolu)

   Post a Reply
   • Kamil, on ma racje. Szkoda, że jesteś tak zaślepiony wiarą w kościół, by tego nie rozumieć.

    Post a Reply
   • Kamil, masz rację w 100%.

    Post a Reply
   • facet akurat
    tak sie składa że tak w Bibli pisze.

    Post a Reply
 2. Oj ludzie. Sami jesteście zaślepieni. Macie oczy a nie widzicie, macie uszy a noe słyszycie.

  Post a Reply
 3. HEJ KTO TAKIE BZDETY – KOMENTARZE PISZE – WYCZUWAM SEKTE ADWENTYSTOW BEEEEEEEEEEEE

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.