Tajemnicza istota uchwycona w Polsce! (NAGRANIE)

Zdjęcie, które zostało  wykonane kilka lat temu w czasie wypadku samochodowego w Elblągu do tej pory szokuje internautów. I choć na pierwszy rzut oka nie widzimy na nim nic szczególnego to gdy przyjrzymy się mu po raz drugi ujrzymy w oddali unoszący się beżowy płaszcz – bez ciała!

Fotografia była rzekomo poddawana wielu zabiegom mającym ujawnić osobę, która nosi tajemniczy płaszcz, jednak owe próby nie dały żadnego znaczącego efektu. Oczywiście w sieci i nie tylko, wręcz zaroiło się od wszelkiego rodzaju komentarzy i przemyśleń, mających wyjaśnić  dziwne zjawisko. Wśród nich nie brakuje zarzutów, jakoby zdjęcie było zwykłym oszustwem i miasto robiło sobie dzięki niemu promocję, ale nie zabrakło, także teorii o duchu osoby, która uległa wypadkowi i ukazała się, by spojrzeć na całe zajście z bliska i zobaczyć samego siebie i pożegnać się ze swoim ciałem. Inna, bardziej przerażająca teoria zakłada, że owa straszna istota to byt, który przychodzi po duszę ludzi, gdy ich czas dobiega końca, by dać im ukojenie i bezpiecznie przeprowadzić na drugą stronę.

A, Wy jak myślicie? Fotografia jest prawdziwa, czy to raczej zwykła manipulacja obrazem? Jak zwykle czekamy na Wasze przemyślenia i wnioski, co do dziwnego zjawiska. Bardziej przychylacie się ku paranormalnemu znaczeniu całej sytuacji, czy jednak wręcz przeciwnie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment