Przepowiednie Emanuela Minosa: uchodźcy, wojna i apokalipsa…

Emanuel Minos był norweskim teologiem, ewangelistą, a także jasnowidzem, który twierdził, że kilka razy w swoim życiu otrzymał naprawdę poruszające wizje, dotyczące świata przyszłości. Mężczyzna nie jest, jednak najbardziej znany ze swoich zdolności profetycznych, ale przepowiedni, które spisał słuchając pewnej 90-letniej chrześcijanki, która zgłosiła się do niego o pomoc w zrozumieniu swojego strasznego daru. Początkowo, jednak Emanuel uważał, że wizje kobiety nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością i przez 30 lat trzymał je spisane z dala od świata. Z czasem, jednak zauważył, że wszystkie zaczynają się niebezpiecznie spełniać…

Wieszczka otrzymywała wizje, opisujące świat, w którym przyjdzie (lub przyszło?) nam żyć na dosłownie chwile, przed ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa. Świat pełny zła, nienawiści i biedy. A wszystko to ma rozpocząć się zupełnie niewinnie w czasach, gdy mieszkańcy Ziemi będą wydawać się niezwykle pokojowo nastawieni do innych i  w przypływie miłości pozbędą się wszelkiej broni, tym samym stając się zupełnie bezbronnymi istotami.

To właśnie wtedy spadnie na nas początek wojny, której nikt by się nigdy nie spodziewał – zwłaszcza od tak niewinnych i niepozornych ludów których pochodzenie nie zostało ujawnione! Czasy te będą jednak nie trudne wyłącznie przez sprawy wojen, ale przede wszystkim przez zło, które będzie czaić się w serach ludzi. Aktualnie żyjący człowiek nastawiony zostanie wyłącznie na konsumpcjonizm – „na branie, nie dawanie”,  „zabijanie, nie tworzenie życia” i niszczenie, nie budowanie. W ludziach powstanie natomiast przeświadczenie, że im więcej kościołów, czy świątyń stworzą tym dadzą światu większą ilość miłości i wiary.

Niestety wszystko będzie zupełnie inne, bo w tych pięknych, złotych budowlach nie będzie człowieka, który niósł by chęć oddawać swe życiu Panu i pomagać bliźnim. Życie rodzinne i wszelkie więzi również będą wyglądać, wręcz tragicznie, bowiem zniknie całkowicie wstyd, który kiedyś ludzie odczuwali przez branie rozwodów, zdrady, oddawanie dzieci do sierocińców, czy dokonywanie aborcji.

Również homoseksualizm i inne orientacje, a także transseksualizm staną się na porządku dziennym, a rozróżnienie mężczyzn od kobiet będzie wręcz niemożliwe. Będą liczyły się wyłącznie gwiazdki, wypowiadające się w telewizji na tematy, o których nie maja zielnego pojęcia i oczywiście sceny, przedstawiające stosunki, które mają prawo dziać się jedynie w małżeństwach, podczas gdy ludzie nie będę umieli myśleć o niczym innych niż miłość fizyczna.

Ostatecznym gwoździem do trumny stanie się napływ ludzi z ubogich krajów, którzy masowo będą przybywać do Europy i zostaną przez nas potraktowani niczym Żydzi, przed wojną. Świat ulegnie wyniszczeniu na taką skalę, że nie będzie można spokojnie napić się wody, bo będzie ona skażona, a nawet oddychać, gdyż powietrze będzie, jedną wielką trucizną. I to właśnie wtedy nastąpi Apokalipsa, a na tle nieba ukaże się sam Chrystus….

Wierzycie w przepowiednie Emanuela Minosa, czy uważacie je bardziej za zwykłą straszną historyjkę? Myślicie, że dotyczą one naszych czasów, czy może dalekiej przyszłości? Jak zwykle czekamy na Wasze komentarze, wnioski i przemyślenia.


Author: administrator

Share This Post On

8 komentarzy

 1. ….wszystko zmierza w tym kierunku …..zagłada się zaczęła niestety :((((

  Post a Reply
 2. To samo można było przeczytać w Piśmie Św. już około 19 wieków temu.

  Post a Reply
 3. Jestem przerażona ta przepowiednia ,ale mam nadzieję że ludzie się w końcu opamiętania. ……wierzę w Boga i wiem że potrafi wybaczać, będąc na obczyźnie czuje jego obecność każdego dnia i tylko dzięki niemu i mojej rodzinie żyje i pracuje tu….wiem również że co ma być to będzie nieznane są wyroki niebios więc chcę żyć tak jakby świat miał się skończyć jutro……….

  Post a Reply
 4. Wszystko można rozwiązać poprzez medycyne

  Post a Reply
 5. Slyszalam to od staruszka ok. 40 lat temu i nie chcialam go slucac.

  Post a Reply
 6. To ostatnie zdanie że gwożdziem do trumny będą uchodżcy którzy zniszczą nasze dobro, w zupełności zgadzam się z tym tak właśnie będzie .Od dawna przeczuwam niebezpieczeństwo i wierzę w przepowiednie bo to co się teraz dzieje wszystko na to wskazuje

  Post a Reply
 7. Wszystko na to wskazuje ,a ludzie całkowicie wyzbywają się myślenia ,uważają ,że Bóg nie istnieje i mogą robić co chcą . Na każdym z portali wylewa się rynsztok ,ludzie sobie ubliżają bez powodu ,nie szanują siebie ,panuje cwaniactwo i głupota .

  Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.