Przepowiednie Emanuela Minosa: uchodźcy, wojna i apokalipsa…

Emanuel Minos był norweskim teologiem, ewangelistą, a także jasnowidzem, który twierdził, że kilka razy w swoim życiu otrzymał naprawdę poruszające wizje, dotyczące świata przyszłości. Mężczyzna nie jest, jednak najbardziej znany ze swoich zdolności profetycznych, ale przepowiedni, które spisał słuchając pewnej 90-letniej chrześcijanki, która zgłosiła się do niego o pomoc w zrozumieniu swojego strasznego daru. Początkowo, jednak Emanuel uważał, że wizje kobiety nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością i przez 30 lat trzymał je spisane z dala od świata. Z czasem, jednak zauważył, że wszystkie zaczynają się niebezpiecznie spełniać…

Wieszczka otrzymywała wizje, opisujące świat, w którym przyjdzie (lub przyszło?) nam żyć na dosłownie chwile, przed ponownym przyjściem Jezusa Chrystusa. Świat pełny zła, nienawiści i biedy. A wszystko to ma rozpocząć się zupełnie niewinnie w czasach, gdy mieszkańcy Ziemi będą wydawać się niezwykle pokojowo nastawieni do innych i  w przypływie miłości pozbędą się wszelkiej broni, tym samym stając się zupełnie bezbronnymi istotami.

To właśnie wtedy spadnie na nas początek wojny, której nikt by się nigdy nie spodziewał – zwłaszcza od tak niewinnych i niepozornych ludów których pochodzenie nie zostało ujawnione! Czasy te będą jednak nie trudne wyłącznie przez sprawy wojen, ale przede wszystkim przez zło, które będzie czaić się w serach ludzi. Aktualnie żyjący człowiek nastawiony zostanie wyłącznie na konsumpcjonizm – „na branie, nie dawanie”,  „zabijanie, nie tworzenie życia” i niszczenie, nie budowanie. W ludziach powstanie natomiast przeświadczenie, że im więcej kościołów, czy świątyń stworzą tym dadzą światu większą ilość miłości i wiary.

Niestety wszystko będzie zupełnie inne, bo w tych pięknych, złotych budowlach nie będzie człowieka, który niósł by chęć oddawać swe życiu Panu i pomagać bliźnim. Życie rodzinne i wszelkie więzi również będą wyglądać, wręcz tragicznie, bowiem zniknie całkowicie wstyd, który kiedyś ludzie odczuwali przez branie rozwodów, zdrady, oddawanie dzieci do sierocińców, czy dokonywanie aborcji.

Również homoseksualizm i inne orientacje, a także transseksualizm staną się na porządku dziennym, a rozróżnienie mężczyzn od kobiet będzie wręcz niemożliwe. Będą liczyły się wyłącznie gwiazdki, wypowiadające się w telewizji na tematy, o których nie maja zielnego pojęcia i oczywiście sceny, przedstawiające stosunki, które mają prawo dziać się jedynie w małżeństwach, podczas gdy ludzie nie będę umieli myśleć o niczym innych niż miłość fizyczna.

Ostatecznym gwoździem do trumny stanie się napływ ludzi z ubogich krajów, którzy masowo będą przybywać do Europy i zostaną przez nas potraktowani niczym Żydzi, przed wojną. Świat ulegnie wyniszczeniu na taką skalę, że nie będzie można spokojnie napić się wody, bo będzie ona skażona, a nawet oddychać, gdyż powietrze będzie, jedną wielką trucizną. I to właśnie wtedy nastąpi Apokalipsa, a na tle nieba ukaże się sam Chrystus….

Wierzycie w przepowiednie Emanuela Minosa, czy uważacie je bardziej za zwykłą straszną historyjkę? Myślicie, że dotyczą one naszych czasów, czy może dalekiej przyszłości? Jak zwykle czekamy na Wasze komentarze, wnioski i przemyślenia.


Author: administrator

Share This Post On

8 komentarzy

  1. Jestem przerażona ta przepowiednia ,ale mam nadzieję że ludzie się w końcu opamiętania. ……wierzę w Boga i wiem że potrafi wybaczać, będąc na obczyźnie czuje jego obecność każdego dnia i tylko dzięki niemu i mojej rodzinie żyje i pracuje tu….wiem również że co ma być to będzie nieznane są wyroki niebios więc chcę żyć tak jakby świat miał się skończyć jutro……….

  2. To ostatnie zdanie że gwożdziem do trumny będą uchodżcy którzy zniszczą nasze dobro, w zupełności zgadzam się z tym tak właśnie będzie .Od dawna przeczuwam niebezpieczeństwo i wierzę w przepowiednie bo to co się teraz dzieje wszystko na to wskazuje

  3. Wszystko na to wskazuje ,a ludzie całkowicie wyzbywają się myślenia ,uważają ,że Bóg nie istnieje i mogą robić co chcą . Na każdym z portali wylewa się rynsztok ,ludzie sobie ubliżają bez powodu ,nie szanują siebie ,panuje cwaniactwo i głupota .

Submit a Comment