Jezus w Biblii ujawnił, kiedy skończy się świat? (NAGRANIE)

Ludzie od wieków badają Biblie w poszukiwaniu ukrytych znaczeń, które pomogą nam zrozumieć sens życia i istnienia każdego z Nas, ale także przewiedzieć przyszłe zdarzenia. W Świętej Księdze znajdują się bowiem nie tylko nauki, dotyczące postępowania i biblijne przypowieści, ale także wizje, opisujące czas na który masa chrześcijan czeka od dawna, czyli Apokalipsę i ponowne przyjście Jezusa Chrystusa.

Co więcej, jeden z fragmentów Biblii udziela niezwykle klarownej i wręcz szokującej odpowiedzi, dotyczącej właśnie okresu, kiedy ma nastąpić koniec świata. Według tego przekazu istnieje możliwość, że nie przewidzieliśmy wszystkiego na temat Apokalipsy, a raczej nie zrozumieliśmy wiedzy tam zawartej.

Wszystko znajdziecie w nagraniu poniżej. Pamiętajcie, że przekaz z Apokalipsy nie jest miły i przyjemny, ale ostatecznie to wszystko ma doprowadzić do powstania lepszego i piękniejszego świata bez smutku, walk i końca.

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Tak ten czas już jest, i tak Pan zrobi z nami co chce,Pan Jezus wypelni wole OJCA swego.Bedzie to bo Bóg ma taki plan.Bedzie co ma byc,ale my mogli byśmy być lepszymi ludzmi wobec naszy braci,ludzi i braci mniejszych.Ale tak nie jest.

Submit a Comment