Zakonnica z Fatimy ujawnia: Do Polski nadciąga Fala! (NAGRANIE)

Ta zakonnica zasłynęła na świecie, jako jedna z trójki osób, które doświadczyły jednych z najbardziej niezwykłych objawień na świecie.  Nie każdy, jednak wie, że był to dopiero początek niezwykłych zjawisk w życiu dziewczyny, bowiem kobieta stworzyła prawdziwy cykl przepowiedni, który dotyczył m.in świetlistej siły, końca naszego świata także przyszłości Polski.

Proroctwa siostry  zostały upublicznione za pośrednictwem zakonnika  Augustyna Fuentesa i mają rzekomo pochodzić od samej Matki Jezusa – Maryi choć są i tacy którzy nazywają to przekazem od istot pozaziemskich. Musisz sam to ocenić. Wizje kobiety dotyczą m.in. niezwykłej świetlistej siły jaką Chiny wyślą w stosunku do kraju sprawiając, ze nie będą oni mieli szans by przeprowadzić ochronę.

Warto też wspomnieć, że CHlNY tak bardzo zapędzą się w swoim mroku i grzechu pychy że wyślą świetlistą moc na cały świat, czym spowodują rozmaite zmiany dotyczące  funkcjonowania Ziemi, a także spowodują ogromne zmiany w strukturze człowieka, co spowoduje… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. to z objawień fatimskich, zostaliśmy wybrani bo naród kocha Maryję i Jezusa a nie z powodu zasług, a karę to Polska już otrzymała 2 czasie 2 wojny światowej

Submit a Comment