W Azji urodziła się pół człowiek-pół świnia! Zobaczcie szokujące nagranie!

Osoby wyglądające jak hybrydy ludzi ze zwierzętami rodziły się od początku świata. Czasami kojarzono je jako dosłownych posłańców od bogów, którzy mieli przynieść światu oświecenie, a czasem jako demoniczne bestie lub klątwy zesłane na rodziny, które z jakiś powodów zhańbiły swój ród w oczach wyższych bytów. I choć w dzisiejszych czasach, gdy nauka poczyniła liczne postępy wiemy o istnieniu różnego rodzaju mutacji, czy chorób genetycznych to przypadek istoty urodzonej w laotańskiej wiosce zszokuje z pewnością każdego człowieka…

Na tej spokojnej, choć bardzo ubogiej ziemi narodziła się bowiem świnia, którą ludzie okrzyknęli cudem, zesłanym przez górę. Świnia ta bowiem, choć posiada dużo cech zwierzęcych to charakteryzuje się, także kontrowersyjnym wyglądem, który dla wielu rozumiany jest jako wręcz ludzki, co czyni ją w oczach mieszkańców wioski niezwykłym pół człowiekiem pół świnią!

Co więcej zwierzątko traktowane jest w wiosce jak prawdziwy człowiek, a kobiety noszą go na rękach, przewijają i pielęgnują jak tylko mogą. Co sadzicie o przypadku świńskiej hybrydy? Jak uważacie:

Czy naprawdę owe zwierzątko może być cudem, czy po prostu zwykłym efektem poważnej choroby genetycznej lub działalności człowieka, który podawał świniom trującą żywność, która doprowadziła do dziwnej mutacji?

administrator

One thought on “W Azji urodziła się pół człowiek-pół świnia! Zobaczcie szokujące nagranie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Naukowcy udowodnili istnienie życia po śmierci!? Ich badania mogą zmienić oblicze świata!

sob Wrz 24 , 2016
Życie po śmierci fascynowało ludzi od wieków! Przede wszystkim wiąże się to z faktem, że temat ten dotyczy tak naprawdę każdego z nas, choć na co dzień jak tylko możemy staramy się go unikać i żyć w przekonaniu, że jesteśmy nieśmiertelni. Tym bardziej badania Brytyjskich naukowców powinny wszystkich zainteresować, bowiem […]