Dziewczynka zabrana do NIEBA. Tajemnicze nagranie wzbudziło wiele emocji

Od zarania dziejów ludzie poszukiwali dowodów, które miałby jednoznacznie obalić, bądź udowodnić istnienie paranormalnych zjawisk takich jak dziwne istoty, niezwykłe zdolności, czy oczywiście życie po odejściu z tego świata! To ostatnie szczególnie Nas interesuje, bo w końcu każdy z Nas chciałby wiedzieć, gdzie trafi, gdy jego życie się zakończy a dusza uleci (bądź nie) z jego ciała i przeniesie się w zupełnie inny świat – do wymiarów niebiańskich lub też tych mniej lubianych, czyli piekielnych. 

Tymczasem okazuje się, że masa ludzi jest przekonana, że dowód na istnienie życia w innym świecie już się pojawił, tylko ludzie, dalej próbują temu zaprzeczać. Mowa o przypadku  dziewczyny narodowości Chińskiej, która po śmierci została przeniesiona do szpitalnej K0STNICY, w której możemy zaobserwować jak duch  opuszcza ciało i po chwili znika!

Emocje wśród internautów wzbudził fakt, że skoro dziewczyna już wcześniej odeszła to jakim cudem jej dusza opuściła ciało tak późno: Niektórzy tłumaczą to faktem, że duch dopiero po pewnym czasie opuszcza swą fizyczną materię, gdy jest na to nareszcie gotowy.

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. To jest prawda Życie po śmierci istnieje Jednak dowiemy się o tym po odejściu z tego świata.Dowody mówią same za siebie . Na temat tego filmu nie wiemy prawię nic .Czy to prawda czy może jednak nie.p?Tego się nie dowiemy.

Submit a Comment