Nagrano widmo Titanica nad Oceanem?

Australijski miliarder  Clive Palmer wraz z firmą Palmer Blue Star Line tworzą pełnoprawną replikę słynnego Titanica, która ma już niedługo wyruszyć w swój dziewiczy rejs. Statek ma obfitować we wszystkie luksusy i udogodnienia jakie posiadał jego poprzednik, a także mieć identyczne kabiny, salony, jadalnie – praktycznie wszystko.

Pasażerowie będą również podzielni na trzy klasy, identycznie jak na prawdziwym Titanicu. Jedyną, różnicą oczywiście ma być fakt, że tym razem na statku znajdować się będzie masa łodzi ratunkowych, a także innych środków bezpieczeństwa. Ma to być nie tylko luksusowy okręt, który odpowiadać będzie pierwowzorowi, ale też w pełni bezpieczny i wyposażony we wszystkie radary, systemy nawigacyjne itp. statek na którym nikt  z pasażerów nie będzie miał powodów do obaw.

Teraz zaskakujące nagranie ukazuje wrak statku Titanic? Warto o nim wspomnieć, zwłaszcza teraz gdy kolejni ludzie stracili życie chcąc zobaczyć wrak Titanica. Czy to paranormalne zjawisko związane ze statkiem Titanic?

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment