Ta lalka postarzała się o 100 lat niczym człowiek! Klątwa? (NAGRANIE)

Często w środowisku sfer religijnych mówi się o opętanych ludziach, ale czy opętane mogą być również przedmioty? Możliwe, tym bardziej że wiele osób, które zajmują się ezoteryką, magią często wykorzystuje różne rzeczy jak świecie, kryształy czy lalki by przelewać w nie swoją energię. I właśnie o temacie lalek dziś będzie…

Czy to lalka była przedmiotem, który był używany w celu czynienia zaklęć i rytuałów? Możliwe – tym bardziej po tym co odkryto na strachu. Ten tajemniczy przedmiot potrafi wywołać niemałą gęsią skórki, ale czy są to tylko zwykłe odczucia czy jednak to wszystko ma jakieś mistyczne podłoże. Żeby lalka ożyła ktoś musiał być bardzo wprawnym magiem albo kryje się za tym jakaś siła duchowa a raczej istota.

Możliwe, że ktoś kiedyś zajmie się tą sprawą. Może jacyś parapsycholodzy albo badacze tematów paranormalnych. Być może warto bo to co się tu kryje może szokować… Ale oczywiście czy kryją się za tym siły demoniczne lub magia to prawda pewnie pozostanie nieznana, ale może kiedyś poznamy prawdę. Zresztą wszystko zobaczycie w tym nagraniu:

Author: administrator

Share This Post On