Macaulay Culkin wspomina ŚMlERĆ aktorki z horroru Duch! “Płakałem bardzo” (NAGRANIE)

Horrory są bez wątpienia dla wielu ludzi obciążonych codziennością i swoim normalnym, zwykłym życiem jedyną możliwą ucieczką przed światem i przeniesieniem się w krainę przygody i mocnych, silnych wrażeń, których tak im brakuje. A co by było, gdyby się okazało, że nie wszystkie horrory są tylko fantazyjnymi produkcjami bez odrobiny prawdy… Dziś o filmie Duch.

Duch to zdecydowanie, jeden z pierwszych filmów mroku, dzięki któremu wielu z nas dopiero zetknęło się ze zjawiskami paranormalnymi. Powstały trzy części tego mrocznego obrazu opowiadającego historię o demonach, które  podążają za dziewczyną o imieniu Carol-Anne. Dziewczyna była grana przez niejaką aktorkę Heather O’Rourke, której mroczne losy niejednego mogą doprowadzić do łez. Ta dwunastoletnia dziewczyna nie doczekała niestety premiery ostatniej części Ducha, w którym grała główną rolę.

 Równie, a nawet jeszcze bardziej straszliwy los spotkał niejaką Dominique Dunne, która nie doczekała premiery pierwszej części Ducha w którym wcielała się w starszą siostrę z rodziny Freelingów. Całkiem niedawno o filmie Duch,a  raczej jednej z jego aktorek wypowiedział się znany aktor ze świątecznego filmu “Kevin Sam w Domu”. Wszystko w nagraniu poniżej:

 

 

Author: administrator

Share This Post On

11 komentarzy

  1. Lubię te filmy, ale jakoś nie szczególnie, wierzę w to, że są przeklęte. Po prostu fajne filmy i tyle

  2. Czytałam kiedyś o tych przypadkach i są prawdziwe. Można sobie poszperać i znajdzie się na to dowody bez peoblemu. Obydwa filmy były dziwne, więc bardzo możliwe, że zainteresowała się nimi tamta strona

Submit a Comment