Uczniowie i nauczyciele obserwowali statek z którego wyłoniło się coś niezwykłego… Świadek ujawnia niezwykłe fakty (NAGRANIE)

Czy obce cywilizacje istnieją? Czy nam się ujawnią, czy jednak nigdy tego nie zrobią, a może to stało się już dawno,a jednak dotyczyło dawnych cywilizacji, którym obcy pomogli w rozwoju?

Czy więc jeśli obce cywilizacje istnieją to czy wierzą w Boga lub bogów? Czy wyznają jakąś religię znaną na Ziemi, a może zupełnie inną? A może nie wyznają żadnej wiary? Możliwości jest wiele, tym bardziej warto wspomnieć o tajemniczym przypadku księdza, który twierdził, że widział obcych: Wszystko zaczęło się 21 czerwca 1952. Była noc, niedziela. Wtedy nauczyciel ze szkoły misjonarskiej a jednocześnie ksiądz nazwiskiem Gill spojrzał w niebo i ujrzał piękny Księżyc. Jednak nie tylko bo poza Księżycem na niebie było jeszcze inne źródło świata. To był potężny słup światła wydobywający się z nieba.

W tym słupie poruszał się tajemniczy, latający obiekt. W pewnej chwili zatrzymał się w powietrzu i trwał tak przez około 30 sekund. Świadek opisał go jako obiekt w kształcie odwróconego spodka pod którym znajdowało się coś co nazwał czterema kształtami, jednak nie można był go obserwować zbyt długo, bo szybko słup światła zniknął, a razem z nim statek. Nagranie wyznania księdza i reszta historii na dole:

Author: administrator

Share This Post On