Tej nocy spotkałem DEMONA? Jego wygląd przerażał…

Na temat paraliżu sennego stworzyliśmy już artykuł, który myślę dość dobrze opisuje to zjawisko. W skrócie jest to stan, w którym człowiek nie może się poruszać choć  czuje, że już się  obudził i może wstać – niestety nie jest to możliwe! Często ludzie myślą wtedy, że umierają i wpadają w panikę.

Często paraliż to nie wszystko bo doświadczamy też wizji, które często są bardzo przerażające. Liczni badacze spierają się na ten temat – nauka twierdzi, że to zwyczajne zjawisko, które jest spowodowane gwałtownym wybudzeniem, a wizje które ma wiele osób to zwykłe halucynacje. Inni znowu doszukują się tu działania czarownic, demonów,  a nawet kosmitów.Dziś chciałbym Wam opowiedzieć moją historię paraliżu sennego który muszę przyznać mocno mnie przestraszył. Położyłem się spać około 23 – tej nocy pamiętam byłem dość zdenerwowany i miałem problem z zaśnięciem. W pewnej chwili pomyślałem, że chyba jednak wstanę, bo na razie po prostu nie jestem wstanie zasnąć. W tej chwili zacząłem jednak czuć pewne rozdarcie, jakby wszystko zanikało, a ja zaczynam znikać.

Czułem się trochę zamroczony, choć wydawało mi się, że dalej jestem w swoim pokoju. Tego obrazu pewnie nigdy nie zapomnę – Nagle zobaczyłem mój pokój wypełniony światłem i kobietę, która otwiera drzwi. Ręce miała pokryte jakimś metalem, a zęby długie jak miecze. Wyglądała jak demon z najstraszniejszych filmów! Tak mocno się przeraziłem, że od razu się obudziłem. Niestety nie do końca bo gdy znowu znalazłem się w moim ciemnym pokoju zauważyłem, że nie jestem wstanie się poruszać. Leżałem i leżałem i próbowałem wstać, ale nie potrafiłem. Faktycznie wpadłem wtedy w wielką panikę i bałem się, że tak będzie zawsze, ale  na szczęście po chwili odzyskałem władze w ciele i koszmar się skończył.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment