Nowa technologia czy kosmici? Ten Samolot po prostu zniknął

Temat Trójkąta Bermudzkiego to zastanawiająca sprawa, która została już przedstawiona w wielu książkach, dokumentach, ale też filmach kinowych i serialach. Faktycznie w tym rejonie jest dość spora ilość zniknięć parowców, samolotów i nic dziwnego, że wzbudziło to wiele plotek, tajemniczych teorii i mrocznych przemyśleń.

Warto wymienić choć jedno z nowszych zniknięć z 1999 roku kiedy statek o nazwie Genesis po prostu wyparował. Na poszukiwania wysłano wiele osób, ale nie znaleziono tak naprawdę nikogo. Ani statku ani załogi. Co tak naprawdę dzieje się w rejonie Trójkąta Bermudzkiego i czy podróżowanie tam to dobry pomysł?

Każdy musi to oczywiście sam przemyśleć, ale tym bardziej warto zobaczyć to zagadkowe nagranie dotyczące samolotu. Naprawdę nagrano tam bardzo dziwne sprawy, a nawet coś co może wyjaśnić jaka jest prawdziwa przyczyna zniknięć w rejonie Trójkąta Bermudzkiego. Zobacz to nagranie, bo warto, ale pamiętaj że może wywoływać sporo emocji, bo dotyczy ludzkich dramatów i ostatnich chwil.

Author: administrator

Share This Post On