Joanna Southcott – niewiasta z księgi Apokalipsy! Miała urodzić Mesjasza?

Biblia wspomnina o wielu tajemnczach rzeczach jak Bestie, czy wąż posługuący się ludzką mową. Teolodzy sądze, że niektóre z nich są jednak pewnego rodzaju symboliką, którą można interpretować na różne sposoby. Tym bardziej warto wspomnieć o tej koiecie, która jak twierdziła została opisana w Biblii. 

Joanna Southcott jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci jaka kiedykolwiek chodziła po Ziemi! Kobieta urodziła się w 1750 roku w ubogiej rodzinie rolników. Pewnego dnia Joanna stwierdziła,że przeżyła objawienie i ukazał jej się sam Jezus, który wyznał jej prawdę na temat jej przeznaczenia.Aby poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej:

Według Jezusa kobieta miała być niewiastą opisywaną w Biblii w Apokalipsie Świętego Jana, która jest ubrana w Słońce i Księżyc i ma koronę z gwiazd. Co więcej gdy osiągnie Ona 64 lata urodzi Mesjasza,którego przyjście na ten świat będzie się wiązało z rozpoczęciem końca świata.

Po tym objawieniu Joanna zaczęła tworzyć coś w rodzaju zgromadzenia, które skupiało jej wyznawców liczących około 100 tysięcy osób,którzy mieli głosić nowinę o nadejściu nowego Zbawiciela, a także zajmowali się sprzedażą cudownych pieczęci,które miały zapewnić miejsce w raju.

Gdy natomiast Joanna zbliżała się do 64 urodzin jej brzuch zaczął się powiększać, co przyjęto jako spełnienie przepowiedni – Niestety minął ponad rok, a Mesjasz wcale się nie narodził, a co gorsza  kobieta zmarła… Był to szok dla jej wyznawców, którzy nie mieli zamiaru oddać ciała swojej bogini, bowiem uważali,że nie długo jej moc sprawi, że ciało ponownie odzyska życie.

Nic takiego się nie stało i w końcu zabrano zwłoki Joanny, która jak się potem okazało nigdy nie była w ciąży. Po kobiecie pozostało jedynie pudełko, które według jej słów ma zawierać szokujące przepowiednie, które przydadzą się dopiero pewnego dnia…

Author: administrator

Share This Post On