Egzorcysta przeniósł się w czasie na Ukrzyżowanie Jezusa? Na dowód pokazał zdjęcia Chrystusa…

Gdy zastanawiamy się nad machiną czasu w pierwszej kolejności większość z nas pomyśli o niezwykłości poznania świata przyszłości, w tym urządzeń, znanych z filmów które z pewnością pojawią się za jakiś czas. Tymczasem nie brakuje i ludzi, którzy uważają, że o wiele bardziej niesamowite byłyby podróże w przeszłość i przez to zobaczenie tego wszystkiego, co działo się dziesiątki, setki,a  nawet tysiące lat temu… Aby zobaczyć zdjęcia i poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Co ciekawe informacje na temat powstania przyrządu dzięki któremu można doświadczyć przeszłości są już dostępne od dawna. Egzorcysta Marcello Pellegrino Ernetti, który urodził się w 1925 roku twierdził iż posiada urządzenie, które nazwał Chronowizorem. Duchowny twierdził, iż za pomocą swojego przyrządu może uzyskać falę dźwiękowe z przeszłości i transformować je w całkowity obraz tego świata. Jego urządzenie nie było więc do końca czymś co My kojarzymy dziś jako maszyna czasu – było raczej czymś w stylu telewizora na którym można było słuchać i oglądać przeszłość. Ojciec Marcella twierdził, że niejednokrotnie przeniósł się w przeszłość i widział m.in. Ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, czy słynne przemówienie Napoleona.

Na dowód duchowny przedstawił dwie fotografie Jezusa, 10 przykazań i jeden z zaginionych tekstów, który został napisany przez poetę rzymskiego Enniusza. Naukowców jednak nie przekonał ani tekst, bowiem sądzili, że zawiera zbyt wiele aspektów, które mogą świadczyć o kłamstwie, ani też fotografie, bowiem uważano, że jedna z nich za bardzo przypomina figurę Jezusa. Nie wszystkich jednak przekonały wnioski naukowców, a wielu wierzących twierdziło, że podobieństwo do figury jest możliwe, bowiem została ona stworzona w oparciu o cudowne objawienia wizjonerki.

A, Wy co sądzicie o przypadku egzorcysta? Czy Chronowizor faktycznie działa? Według wielu doniesień opis jego stworzenia ma dalej znajdować się w Watykanie, a tajemnica o nim jak na razie na pewno nie zostanie ujawniona.

 

 

Author: administrator

Share This Post On