Jasnowidz miał wizję Zatonięcia Titanica – Wszyscy Krzyczeli i Wtedy… (NAGRANIE)

Titanic to film, który dla wielu z nas jest dosłownie częścią życia, z którą wiąże się wiele łez, przemyśleń i marzeń nad odnalezieniem prawdziwej miłości, która przetrwa nawet coś tak tajemniczego jak śmierć. Nie każdy, jednak myślał nad tym, że historia ta nie jest całkiem wyssana z palca, a owy Titanic faktycznie istniał i pewnej nocy zabrał ze sobą na dno ponad 1500 osób – osób, które tak jak My pełne były marzeń, planów i nadziei….

W sieci na 1 dzień przed “rocznicą” zatonięcia statku pojawiło się coś, co choć trochę może nam przybliżyć jego mrok i zwrócić uwagę na dramat, który musiał się na nim odegrać. Mowa, oczywiście o niezwykle dobrze wykonanej symulacji, trwającej ponad 2 godziny, która powolutku i bardzo szczegółowo pokazuje jak doszło do całego zajścia, ukazując co ciekawe nie tylko statek zewnątrz, ale także wewnątrz. Trzeba przyznać, że wszystko to, choć  jak najbardziej robi wrażenie to równocześnie potrafi naprawdę nieźle wystraszyć – szczególnie, jeśli pomyśli się, że to wszystko działo się w rzeczywistości, a przy każdym ruchu, zachwianiu, czy zniszczeniu części statku odchodzili ludzie.

Ale symulacja to jedno, ale ten człowiek twierdzi, że miał niezwykłą wizję i widział dokładnie, co działo się 14 kwietnia 1912 roku! Ta wizja naprawdę jest niezwykła i sporo mówi o tym jak odchodzili wtedy ludzie. Żaden raport tego nie opisuje i warto o tym wspomnieć, zwłaszcza teraz gdy świat żyje smutnym czasem gdy odeszli ludzi w łodzi podwodnej Titan chcąc ujrzeć wrak Titanica. Wszystko w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment