Jasnowidz ujawnia – Zaraz z Papieżem stanie się coś STRASZNEG0 (Nagranie)

Papież Franciszek to z pewnością papież, który ma po swojej stronie tyle samo zwolenników co przeciwników. Niektórzy uważają, że może on stworzyć nowy, lepszy Kościół, podczas gdy inni uważają, ze zwyczajnie go wyniszcza i sprawia, że Kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem. Jako głowa Kościoła katolickiego i Watykanu jest często krytykowany.

Wiele decyzji papieża sprawiło, że Kościół stał się bardziej otwarty i mniej konserwatywny. Zdaniem jednych to nawet znak, że Franciszek jest antychrystem i zmienia Kościół w królestwo diabła. A jednak według tej przepowiedni papież może zmienić nasz świat. Czy na lepsze? Czy niedługo nasze życie obróci się o 180 stopni a przyziemne rzeczy jak opłaty, zakupy,  inflacja czy wybór restauracji staną się mniej ważne. Czy nasze życiowe priorytety się zmienią?

Ten człowiek nie urodził się z darem jasnowidzenia i tak naprawdę przez większość życia nie miał wizji. Wszystko zaczęło się jednak pewnego wieczoru kiedy podczas spotkania opadł na ziemię i zapadł w pewnego rodzaju trans. To wtedy miał tajemnicze widzenie przyszłości. Widział co nadchodzi i jak twierdził to będą bardzo znaczące wydarzenia – nie tylko dla Polski, ale i całego świata. Wiele też zmienią jeśli chodzi o papieża Franciszka i jego odbiór wśród ludzi. Wszystko w nagraniu poniżej: 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment