Przepowiednie s.Łucji! Przeznaczenie Polski, wojna jądrowa i apokalipsa…

Siostra Łucja Santos zasłynęła na świecie, jako jedna z trójki dzieci, które doświadczyły słynnych Objawień Maryi w Fatimie! Nie każdy, jednak wie, że był to dopiero początek niezwykłych zjawisk w życiu dziewczyny, bowiem kobieta stworzyła prawdziwy cykl przepowiedni, który dotyczył m.in. III wojny światowej, końca świata, a także przyszłości Polski. Proroctwa siostry Łucji zostały upublicznione za pośrednictwem zakonnika  Augustyna Fuentesa i mają rzekomo pochodzić od samej Matki Jezusa – Maryi!


Wizje kobiety dotyczą m.in. niezwykłego ataku jaki zupełnie niespodziewanie mają przeprowadzić Chiny w stosunku do Rosji używając broni jądrowej i niszcząc wszelkie uzbrojenie tego kraju. Co więcej Chiny tak bardzo zapędzą się w swojej nienawiści i chęci niszczenia, że zrzucą broń jądrową na cały świat, czym spowodują rozmaite zmiany klimatyczne, a także ogromne zmiany w strukturze człowieka, co spowoduje m.in. nowotwory, zaburzenia rozwoju, czy bezpłodność. Przez wybuch ludzkie jedzenie i picie stanie się również niezdatne do spożycia, co spowoduje, że człowiek zostanie sprowadzony do typowo zwierzęcych zachowań i będzie gotowy zabić byleby coś zjeść.

USA początkowo nie będzie chętne do pomocy Rosji, jednak w wyniku kontaktów z Niemcami będzie zmuszone  dołączyć do konfliktu. Sytuacja zmieni się jednak diametralnie, gdy mordercze zapędy Chińczyków ulegną zmianie i postanowią oni zabijać jedynie białych ludzi, natomiast ludność azjatycka zostanie uratowana, co spowoduje prawdziwe polowanie i ukrywanie się przez białe osoby i ich rodziny, by przeżyć. Siostra Łucja przewidziała także powstanie sojuszu Polski, Słowacji, a także Czech…

W czasie trwania wojny jak i na chwilę przed jej wybuchem mają dziać się, także niezwykłe zjawiska, które wywołane będą przez Maryję, by ukazać światu, że nadchodzi czas strachu ale i zmiany ludzkości. Co ciekawe to właśnie te dziwne wydarzenia wywołane przez Matkę Bożą spowodują zakończenie wojen, bowiem w obliczu coraz to potężniejszych zagrożeń naturalnych nie będzie po prostu jak dalej się zabijać i nawzajem atakować. Rozpoczną się trzęsienia ziemi, które w konsekwencji doprowadzą do wybuchów wulkanów – nawet tych,o których naukowcy twierdzą, że są wygasłe.

Świat zmieni się nie do poznania, ale kataklizmy sprawią, że z wód Oceanu Atlantyckiego wyłoni się nowy ląd – jednak wiele już istniejących bardzo ucierpi m.in. obie Ameryki, Afryka, Holandia, Belgia, a Niemcy zaleje woda. Mają to być katastrofy, których natężenie będzie uzależnione od win danego kraju i faktu czy dane osoby się poprawią: Znikną Waszyngton, Nowy Jork, Los Angeles, Paryż, a  także i inne, które zdecydowanie mają na to zasłużyć.

Ten cały horror potrwa zaledwie kilka tygodni, ale jego moc będzie tak nieokiełznana, że przyniesie światu oczyszczenie jakie sam sobie zgotował.  Najbardziej ucierpią na tym wszystkim Niemcy, które zostaną  prawie w całości zalane przez wodę, co będzie spowodowane ich niecnymi uczynkami, których dopuścili się niszcząc i zabijając. Jeśli natomiast chodzi o Polskę to tu Maryja jest bez wątpienia dla nas bardzo łagodna, bowiem częściowo zniszczone zostaną nasze przybrzeżne miasta, jednak nie zostaniemy w żaden sposób zaatakowani przez wojenną broń jądrową.

Zagłębie natomiast ma być celem pewnego ataku, więc należy jak najszybciej stamtąd uciekać, jednak ogólnie nasz kraj wyjdzie obronną ręką, bowiem jest pełny ludzi, którym naprawdę zależy na narodzie i którzy są wstanie oddać za niego życie. To od Polski ma rozpocząć się przyszłość i to ona nią pokieruje jako wywyższona i najbardziej scalona i silna, która będzie pomagać i dawać siłę innym! Siostra Łucja przekonuje z całą pewnością, że Polacy którzy wyjechali muszą wracać do siebie, gdyż tu będą bezpieczni

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. to z objawień fatimskich, zostaliśmy wybrani bo naród kocha Maryję i Jezusa a nie z powodu zasług, a karę to Polska już otrzymała 2 czasie 2 wojny światowej

Submit a Comment