R0SJA Otrzymała Wiadomość z Kosmosu – Wysłali ją KOSMICI…? (Nagranie)

Czas w którym aktualnie przyszło nam funkcjonować jest nie tylko trudny, ale bardzo, ale to bardzo niepewny. Mniej więcej co kilka lat zmienia się tylko jedno mroczne zdarzenie na drugie, a jednak trudny czas nie przemija. Jak więc będzie w najbliżej przyszłości? Czy to zmieni nie tylko te państwa, ale też cały świat?

Ta kobieta jest jedną z tych, które naprawdę bardzo wpływają na świat. Kobieta ma na koncie wiele sukcesów i wiele osób twierdzi, że naprawdę potrafi przepowiadać przyszłość. Często jej wizje dotyczą polityki, ale jest jedna wizja, która choć jest bardzo stara to może mieć wrażenie, że spełnia się na naszych oczach.

To przepowiednia ma około 40 lat. Czy jej spełnienie można nazywać zwykłym przypadkiem? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam na to, czy wierzy w jej dar, czy uważa że przepowiednie faktycznie mogą się spełniać. W każdym razie jej wizje dotyczą właśnie tego co dzieje się w państwach, ale też wiążą się w pewnym stopniu z Księżycem. Brzmi to naprawdę niezwykle, a jednak naprawdę wydaje się to spełniać i to w najmniejszym nawet stopniu. Czy te państwa zmienią się na naszych oczach. Czy obcy mają z nami kontakt? Wszystko znajdziecie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On