Ten film nazwano przeklętym. Ludzie, którzy go obejrzeli nie skończyli dobrze. Zobacz ZWIASTUN

Gdy o latach producentom filmu udało się wyśledzić rzekomo jedyną kopie tej produkcji na aukcji, ale taśma na której był film okazała się szokująca bowiem gdy obejrzeli film stwierdzili, że ktoś dodał do produkcji dodatkowe sceny i efekty które podobno jeszcze bardziej wpływają na psychikę. Wiele z nich ma kontekst satanistyczny dlatego niektórzy sądzą, że taśmę zmanipulowała jakaś satanistyczny grupa, która dodała do filmu sceny diabelskie. Gdy film trafił do sieci wiele osób go obejrzało i twierdziło, że wcale nie jest przeklęty bo oni przecież nie stracili życia. Jednak niektórzy sądzą, że po manipulacjach przez satanistyczną sekta teraz film zabiera życia a zabiera dusze.

Ludzie po scenie filmu mieli doznawać zjawiska opętania. W ciele miała zamieszkać po seansie demoniczna istota, która zmuszała ich czynienia zła. I tak film który odbierał życie stał się filmem który opętuje. To z pewnością jeden z bardziej tajemniczych filmów na świecie. Wiele osób wiąże naprawdę tajemniczy film opowiadający historię chłopca, który musi pożegnać swojego zmarłego psa. Chłopiec jest przekonany, że piesek trafił do nieba jednak jego matka informuje go że jego pies był zły więc nie mógł trafić do raju. Chłopiec jest w szoku ale jego siostra by jakoś go uspokoić zabiera na spacer do lasu.

To naprawdę tajemniczy film opowiadający historię chłopca, który musi pożegnać swojego zmarłego psa. Chłopiec jest przekonany, że piesek trafił do nieba jednak jego matka informuje go że jego pies był zły więc nie mógł trafić do raju. Chłopiec jest… Zobacz zwiastun i poznaj całą historię w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On