Jackowski mówi o UFO – Zbliża się coś STRASZNEG0 (Nagranie)

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów mężczyzna ma wykorzystywać swoje paranormalne zdolności pomagając władzom i odnajdując zaginionych i rozwiązując mroczne zagadki. Jasnowidz często tez porusza tez inne zagadnienia jeśli chodzi o zjawiska paranormalne takie jak życie po drugiej stronie, duchy, czy właśnie życie na innych o planetach. Dziś zajmiemy się tym ostatnim zagadnieniem.

Jasnowidz już kilka razy poruszał temat UFO i obcych cywilizacji. Jackowski mówił m.in. o swoich dwóch tezach na temat UFO. Pierwsza to ta, że jesteśmy to my, ale z przyszłości i dlatego oni nie mogą interweniować tylko obserwować. Z przyszłości przylatują tutaj ludzie żeby zobaczyć ziemię z przeszłości. Natomiast druga teza to taka że jeżeli istnieje cywilizacja bardzo rozwinięta o wielkiej technologii i te istoty mogły odkrywając ziemię jako potencjalne miejsce do zamieszkania wybrać stąd jeden gatunek.

Wtedy pogrzebały w jego dna przez co ten jeden gatunek wyrósł na tej planecie ponad inne i stworzył tu wspaniałe rzeczy. Jackowski mówił o tym, co nadchodzi. Jego słowa są niepokojące, bo jego zdaniem temat został teraz poruszony w pewnym naprawdę mrocznym celu. Wszystko w nagraniu poniżej

Author: administrator

Share This Post On