R0SJA skontaktowała się z Kosmitami – To nagranie zadziwia (NAGRANIE)

Na Ziemi według mitów, religii świata i legend żyje wiele tajemniczych istot. Kosmici, duchy, czy Anioły. Anioły to tajemnicze istoty, które pojawiały się w wielu religiach. Ich najbardziej znany obraz pochodzi oczywiście z chrześcijaństwa. Biblia opisuje te istoty jak niematerialne i bezcielesne byty, które służą Bogu, choć część ich się zbuntowała. Wbrew pozorom Biblia nie wspomina, że Anioły mają skrzydła, choć np. wspomina o Serafinach, które mają skrzydła i ich zadaniem jest wielbienie Boga.

Nie wiadomo jednak czy Serafiny też są Aniołami… I choć istnienie Aniołów nie zostało udowodnione to jest wielu ludzi, którzy twierdzą, że doświadczyli widzenia Aniołów. Jest też wiele osób, które twierdzą, że widziało UFO, a nawet pozaziemskie istoty. Warto wspomnieć, że nawet USA całkiem niedawno ujawniło naprawdę bardzo zaskakujące ujęcia statku, który wykazuje tak niesamowite możliwości, że jest to wręcz niemożliwe. Skoro więc nawet państwa o tym mówią to może jest w tym coś więcej?

Wiele osób sądzi, że mnóstwo państw od dawna ukrywa istnienie kosmitów, ale to nie jest wszystko. Są nawet podania, iż państwa na wielu zakresach kontraktują i współpracują z istotami z innych planów. Cele tego mogą być różne, ale co z tym wspólnego mają te dziwne nagrania. Czy jedno z państw od lat ujawnia przekazy od pozaziemskich istot?Nagrania na dole:

Author: administrator

Share This Post On