Polska Zakonnica Ujrzała Koniec Świata – Zaraz Pojawi Się ZNAK (Nagranie)

Przepowiednie fascynują ludzi od dawna. Jest to niezwykłe, że wiele lat temu ktoś mógł przewidzieć coś co dzieję się dopiero teraz, często używając nadnaturalnych zdolności. Była stygmatyczką, ale i wykazywała możliwości czytania z ludzi i przez to poznawała ich największe tajemnice. Wszystko w nagraniu poniżej:

Właśnie tak było z ta zakonnicą, która już będąc małą dziewczynką doświadczała wizyt Jezusa, która czasem się śmiał, a czasem płakał. Mesjasz opowiadał jej o przyszłości Polski, która nie zawsze będzie piękna, ale niezwykła. Dla świata nadchodzą ciężkie chwile, ale to wszystko ma mieć swój cel i dzięki temu pewnego dnia ma nastać dobroć i miłość. Ta Zakonnica urodziła się w Polsce i została uznana za świętą przez Papieża Karola Wojtyłę. Prowadziła tajemniczy dzienniczek gdzie zapisywała nie tylko przepowiednie dla Polski, ale i liczne przekazy jakie otrzymała od Jezusa, który wiele razy jej się objawił i mówił o nadciągającym końcu, ale i licznych przemianach.

Poznajcie przepowiednie tej zakonnicy, która widziała Jezusa, rozmawiała z nim i jak sama twierdzi dostrzega czasem demony i to najczęściej przy ludziach, którzy posiadają władzę. Wszystko w nagraniu powyżej! Jak wielki plan Jezus przygotował dla Polaków?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment